यो नुस्खाले धेरै बे पत्तेहरूको लागि कल गर्दछ। यो वास्तवमा 1/3 कपको बारेमा हो, त्यसैले यदि तपाईले बेईमानी पातहरू कुच्याउनु भएको छ भने तपाईंले ती प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। फ्रिली टर्कीलाई वास्तविक रहस्य टर्कीको सतहमा रक्सीको राम्रो कोटिंग प्राप्त गर्नु अघि तेललाई हिड्नु हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 25 मध्यम बे पत्ते (सम्पूर्ण)
- 3 चम्मच / 45 एमएल कोलो क्रिसमस सिजन
- 1 चम्मच / 15 एमएल थिम (सूखे)
- 1 चम्मच / 15 एमएल अयगानो (सूखे)
- 2 चम्मच / 10 एमएल लसुन पाउडर
- 1 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मसाले चक्कीमा, बे पातहरू राम्रो पाउडरमा पीस गर्नुहोस्। सानो कटोरामा राख्नुहोस्। थिम, अयगान्डो, मिर्चेरकर्स पीस गर्नुहोस्। सबै सामग्रीहरू कटोरा गर्न र सँगै मिश्रण गर्न थप्नुहोस्। तीन बराबर भागमा विभाजन गर्नुहोस्।
- टर्की भित्र भित्र एक भाग रूनुहोस्। छाती वरपरको छाला भित्रको दोस्रो भाग रुकाउनुहोस्। र टर्कीको बाहिर बाहिरको अन्तिम भागलाई रगत दिनुहोस्। रातभरै फ्रिज गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 5 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |