सुत्ने कुकर क्यान्सर सुस्त कुकरमा पकाएको प्याज र करी पाउडर र अन्य मसलाको स्वादिष्ट मिश्रणमा पकाएको छ। यो स्वादयुक्त सुस्त पकाइएको पोर्कको मासुले आलु र तपाईंको मनपर्ने पक्षको सब्जी संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 बेकार पेर्क कंधे रोस्ट, लगभग 4 देखि 5 पाउण्ड
- 1 चम्मच सोया सस
- 2 चम्मच गाली पाउडर
- 3 चम्मच करी पाउडर
- 2 चम्मच जमीन अदरक
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 1/4 चम्मच मिर्च केनी मिर्च
- 2 चम्मच कैनोला तेल, विभाजित
- 1 ठूलो प्याज, हलचल र पतला कटाई
यसलाई कसरी बनाउने?
- तपाईं भुइँमा जाल छोड्न सक्नुहुन्छ वा यसलाई टाढा लैजान सक्नुहुन्छ। भिडियो: कसरी रूट टाईयो
- सोया सस, लसुन पाउडर, करी पाउडर, अदरक, नमक, कालो मरिच, केयरी मिर्च, र तेलको 1 चम्मच जोड्नुहोस्। मसाले को मिश्रण संग भर मा रूट को रस।
- 1 चम्मचको तेल एक ठूलो कुखुरामा राख्नुहोस् र मध्यम ऊँची गर्मीमा प्याजहरू हल्काएर खानुहोस् र नरम पार्नुहोस्। हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्। सबै भुइँमा पानामा भुइँमा राख्नुहोस्, लगभग 7 देखि 10 मिनेट सबै मा। पोर्क रोस्ट राख्नुहोस् प्याजसँगै 4 देखि 6-क्वार्ट सुत्ने कुकर। धेरै निविदा नभएसम्म 8 घण्टाको लागि LOW मा राख्नुहोस् र पकाउनुहोस्।
त्यस्ता व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 588 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 17 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 215 मिलीग्राम |
| सोडियम | 320 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 59 g |