यो रंगीन र कुरकुरा पकाएका सब्जिहरु नुस्खा बनाउन को लागी यति सजिलो छ र कुनै जटिल कनिंग प्रक्रिया चाहिन्छ। सब्जारीलाई खारेज गर्न एक ठुलो मीठो र खट्टा ब्रान्ड प्रयोग गरिन्छ, र केहि दिनहरूमा तपाईंको द्रुत र सजिलो पनीर सब्जिको आनन्द लिन तयार छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 पाउन्ड हरियो स्ट्रिङ सेम (ट्रिममिड समाप्त हुन्छ)
- 1/2 पाउन्ड पहेंलो मोम बीन्स (ट्रिममिड समाप्त हुन्छ)
- 2 ठूलो गाजर (छीलिएको, 4 / इन्च लामो देखि 1/2 इन्च मोटी लङमा काट्नुहोस्)
- 2 रातो कपाल काली मिर्च (1/2 इन्च मोटी पट्टिमा काट्नुहोस्)
- 1 हेडफ्ल्लावर (2 इन्च फ्लोरेट्समा काट्नुहोस्)
- 6 लसुन लौह (खुबै, बायाँ सम्पूर्ण)
- 3 1/2 कप साइडर सिरका
- 1 कप शर्करा
- 1 चम्मच कोषेर नमक
- 4 कप पानी
- 1 चम्मच सम्पूर्ण धनिया बीज
- 2 बे पत्ते
- 1 चम्मच पुरा काली मिर्च
- 4 कप पानी
- वैकल्पिक: रातो काली मिर्च झन्डा
यसलाई कसरी बनाउने?
- लसुन बाहेक, सबै ट्रिम गरिएको सब्जियां थप्नुहोस्, ठूलो, स्टेनलेस स्टील मिश्रण कटोरा वा stockpot मा (गैर-प्रतिक्रियाशील धातुबाट बनेको हुनुपर्छ)।
- सबै सोसाइटीहरू सबै सोसिसनहरूलाई ठूलो साउसेन (गैर-प्रतिक्रियाशील) मा मिलाउनुहोस्, र मेड हाइ हाइलाइटमा रोलिंग फोडा ल्याउनुहोस्।
- सजिलै संग सब्जियों मा उबलते तरल डालो, र सुनिश्चित गर्नुहोस कि सबै सामाग्री ब्रीन मा डूब रहे हो केहि ठूलो प्लेटहरु या गिलास प्लेटहरु को उपयोग गरेर उनलाई तरल को तहत पकडने को उपयोग गरेर।
- जब सब्जहरु लाई पूर्णतया कोठा को तापमान मा ठंडा छ, प्लास्टिक को आवरण मा कसकर लपेटो (कंटेनर मा प्लेटहरु लाई छोडें, यसैले सब्जिहरु चुने को तरल को तल रहछन)।
- कम से कम 2 दिन को लागि प्रशीतन पछि, पकाया हुआ सब्जिहरु तरल देखि बाहिर जान सकिन्छ र सेवा गरे। तिनीहरू 5 दिनसम्म डराउनेछन्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 215 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 623 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 44 जी |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 8 जी |