यो वास्तवमा कुकीज हो किनभने रूसी चाय केकहरू एक भ्रामक नाम हो र लगभग हरेक संस्कृतिमा एक फारम वा अन्यमा अवस्थित छन्। त्यहाँ मेक्सिकनको विवाहको कुकीज, पोलिस क्रिसमसको क्रससेन्टहरू , स्नोबलहरू र थप छन्। तिनीहरू रमाइलो हुन्छन्, पिल्ल-इन-तपाईंको-मुख कुकीज जुन शैली भन्दा बाहिर होइनन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप / 2 मक्खन मक्खन (नरम)
- 1/2 कप शर्करा (कन्फेक्शनर्स ')
- 2 1/2 कप आटा (सबै उद्देश्य)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 3/4 कप अखरोट (जमीन)
- Garnish: कन्फेक्शनर्स 'शाइन
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मीको ओवन 350 डिग्री। ठूलो कटोरामा क्रीम मक्खन र चिनी। आटा र नुन जोड्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्। राम्रो तरिकाले शामिल नभएसम्म वेनिला र नटमा हलचल।
- तपाईंको हात वा सानो कुकी स्कूप प्रयोग गर्दै, रोल बलहरू लगभग 1 इन्च व्यासमा। अनग्रेड गरिएको पकाउने पानाहरू राख्नुहोस् र 15 मिनेट 20 मिनेटको हिसाबले मात्र वा ब्राउनको सुरुवात गर्नुहोस्।
- कुकिज अझै पनि तातो हुन्छ, कन्फेक्शनरहरूको चिनीमा रोल। एक टिनमा भण्डार गर्नुहोस् अधिक कन्फेक्शनरको शिरमा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 101 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 16 मिलीग्राम |
| सोडियम | 48 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |