प्रसिद्ध आइसक्रिम द्वारा प्रेरित, यी बटार कुकीजहरू चेरी, चकलेट, र वैकल्पिक म्याकड्यामिया पागलसँग भरिन्छन्। वयस्कों को लागि यो एक निशान लात को लागि, रात भर चरी रक्खुर मा सूखा चेरी भिसा को कोशिश गर्नुहोस र नुस्खा संग जारी राखन को लागि। हर कताईमा स्वाद संग मुस्कान, स्वादिष्ट र फट्याउँदै, यी कुकिजहरू तपाईंको 10 उत्तम कुकीज सूची बनाउन निश्चित छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप सूखे
- चेरी
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच
- बेकिंग सोडा
- 1-1 / 2 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/2 कप मक्खन (कोठाको तापमानमा)
- 1/2 कप शर्करा (दागिएको सेतो)
- 1/2 कप शर्करा (हल्का खैरो, प्याक)
- 1 अन्डा
- 1-1 / 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/4 चम्मच
- बादाम निकाट
- 3/4 कप चकलेट चिप्स (सेतो)
- 1/2 कप चकलेट चिप्स (अर्द्ध मिठो)
- 1/2 कप म्याकडामिया पागल (कोमल कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
Preheat ओवन 350 डिग्री एफ। लाइन कुकी पत्रहरु को साथ पेचमेंट पेपर या Silpat liners संग।
एक कटोरा मा सूखे कोरी राख्नुहोस् र उबलते पानी संग आवरण गर्नुहोस्। ढिलो गर्न 30 मिनेट बस्न दिनुहोस्। राम्रो तरिकाले नाली, पात सुत्नु, र हल्का चोरी।
नमक साथको खाँचो, बेकिंग सोडा, र सानो कटोरामा आटा। छुट्याइएको।
ठूलो कटोरामा क्रीम एकसाथ मक्खन, सेतो शर्करा र खैरो शर्करा। अण्डा, वेनिला, र बादम निकाटमा बिरालो।
मिश्रणमा आधा मक्खन गर्न आटा मिश्रण थप गर्नुहोस् र संयुक्त नभएसम्म मिश्रण गर्नुहोस्। चेरी, सेतो चकलेट चिप्स, अर्ध मिठो चकलेट चिप्स र म्याकडामिया पागलमा फल्ड गर्नुहोस्। स्थिर बनाउन कुकीज 30 देखि 45 मिनेट सम्म आटा।
चम्मचबाट आटा तयार पाना पानाहरूमा आटा ड्रप गर्नुहोस्, कुकीज राख्नुहोस् 1-1 / 2 देखि 2 इन्च अलग। किनारको वरिपरि खैरो बज्ने सम्म 12 देखि 14 मिनेटको बेक गर्नुहोस्। कुकिङ पानाहरूमा 10 मिनेटको मिनेटमा पछाडी टाढा हटाउन अघि पूर्ण। एक आवरण कंटेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
पाठक स्रोत: मार्सी गोल्डमैन , एक मोन्ट्रियल आधारित खाद्य लेखक र व्यावसायिक बेकरी र पेस्ट्री शेफ
अनुमति संग दोहोरिएको।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 98 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 13 मिलीग्राम |
| सोडियम | 61 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |