Guasacaca वेनेजुएला guacamole को संस्करण हो, र यो सामान्यतया ग्रील्ड माट को लागि एक मसाले को रूप मा सेवा गरिन्छ। यो guasacaca नुस्खा एक chunky बनावट छ कि चिप्स को लागि एकदम सही छ,
कटा avocado, हरियो काली मिर्च, लसुन, र टमाटर तारा अवयव हो, र सिरका अधिक विशिष्ट नींबूको रसको सट्टा एलोकोडो हराउँछ। यो थोपा माथि Tabasco सस संग जो को लागि यो तातो मन पर्छ जस्तै स्पाइस।
चिप्स, वा ग्रील्ड स्टेक संग guasacaca सेवा। यो बर्गरमा पनि स्वादिष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 देखि 4 ठूलो avocados
- 1 ठूलो प्याज
- 1 हरा मिर्च
- 1
- रातो मिर्च
- 1/2 कप टमाटर (कटाई)
- 3 देखि 4 लौंग लसुन
- 1/3 कप जैतून का तेल
- 1/4 कप सिरका
- 1/4 कप कटा अजवा
- ड्यास नमक (स्वाद)
- काली मिर्च (स्वाद)
- ड्यास टोबैस्को (वा
- गर्म मिर्च चटनी चटनी )
यसलाई कसरी बनाउने?
- मेश एक avocados मध्ये एक। अन्य एकोकोडस चोर्नुहोस् र एक कटोरा मा मास्ड एवोकोडो संग मिश्रण गर्नुहोस्। सिरका र जैतूनको तेलमा हिउँद
- फलफूल रातो र हरियो काली मिर्च, टमाटर, र प्याज काटेर एकोकोडोमा थप गर्नुहोस्।
- लसुन बनाउनु र मिश्रणमा थप गर्नुहोस्।
- नमक, काली मिर्च, र टोबास्कोको चिसोले स्वादको साथ गुसाकोसाको मौसम।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 44 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |