तपाईं एक स्टिक ग्रिल गर्न को लागी एकमात्र तरिका तातो र छिटो छ भनेर सोच्न सक्दछ, तर यो विधिले एउटा घोडामा यी मासु टेंडरलोन स्टिकको रोकाउँछ। तपाईंले नराम्रो चिन्हहरू पाउनुहुन्न तर तपाईले धनी र रसदार स्टेकहरू एक धनी धुआं स्वादको साथ पाउनुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 स्टेक (बीफ टेंडरलोन, 6 औंस प्रत्येक)
- 2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 1 कप चिमचुर्री सस
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक घण्टाको लागि पानीमा काठको भाँडा खान्नुहोस्।
2. प्रारम्भिक ग्रिल एक मध्यम उच्च गर्मीमा।
नमक र कालो मिर्च संग सीजन सीफ टेंडरलोन स्टेक।
4. एक ओक वा देवदार प्लैंक ग्रिलमा पाँच मिनेटको लागि राख्नुहोस्। माथि फ्लिप गर्नुहोस् र प्लेटमा स्टेक राख्नुहोस्। लगभग 12 देखि 15 मिनेटको लागि ग्रिल बन्द गर्नुहोस् वा स्टेक वांछित दान सम्म पुग्छ।
5. ग्रिलबाट, टाढाको तम्बू स्टिकहरू हटाउनुहोस् एल्युमिनियम पन्नी र तिनीहरूलाई 5 मिनेटको लागि आराम गर्न अनुमति दिन्छ।
6. चिमचुर्री सस संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 424 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 152 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1, 944 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 50 g |