Polenta, cornmeal मश को जवाब इटालियन, स्वादिष्ट, अत्यंत बहुमुखी, र सबै प्रकारका चीजहरूको लागि एक आदर्श संगति। यद्यपि यो तैयार-तयार भइरहेको हुन सक्छ, शुद्धता भनेको घरमा के गर्छ भन्ने कुरामा सही छ। छोटोमा, कसरी पोलान्टा बनाउने?
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 lb./500g cornmeal (थोडा र अधिक, असाध्यै जमीन हो, तपाईं राम्रो को माध्यम ले मध्यम माध्यमित रेत को निरंतरता cornmeal चाहनुहुन्छ, आटा नहीं)
- 2 कतार / 2 लीटर
- पानी (उबलिएको, अधिक काम छ)
- 1 चम्मच। नमक (तान्ने)
यसलाई कसरी बनाउने?
- आगोमा फलाममा पानी बसाल्नुहोस् र नमक जोड्नुहोस्।
- जब यो फोडामा आउँछ, cornmeal एक धेरै ढिलो स्ट्रीममा थप्नुहोस् (तपाईं बर्तन उबलने रोक्न चाहनुहुन्न), एक काठ को चम्मच संग लगातार घिमिरे बनाउन को लागी lumps राख्न को लागि।
- एउटै दिशामा, एकदमै दिशामा जारी राख्नुहोस्, उच घन्टीको रूपमा, लगभग घण्टा-घण्टासम्म (तपाइँले अझ राम्रो पोलान्टा हलचल गर्नुहुनेछ; समाप्त पोलेन्ट्राले फर्म मास्टेड आलुको स्थिरता हुनु पर्दछ), आवश्यक रूपमा उबलने पानी थप्दै। पोलान्टा गरिन्छ जब यो बर्तनको किनारबाट सजिलै टाँस्दछ।
खरिदबाट पोलिन्टाना जस्तै जस्तो यो प्रयासको निष्पक्ष रकम लाग्छ किनभने तपाईं साँच्चै हलचल गर्नु पर्छ, वा पोलिन्टा बर्तनको तल टाँस्न र जलाउनु पर्छ। यदि तपाईं पोलिन्टा को मनपराउनुहुन्छ, तपाईले एक पोलिन्ट्रा निर्माता खरिद गर्न विचार गर्नुपर्दछ, जुन मोटर-संचालित प्याडलसँग पोष्ट हुन्छ जुन तपाईंको लागि चिन्ता लाग्दछ। साथै, पोलान्टा राम्रो वर्षको चिसो हुँदा, यो गर्मीमा बनाउनु तपाईंको भान्सामा तापनि तापनि, जुन तपाईले सम्भावित बरु बिना के गर्नु पर्छ। व्यावसायिक रूपमा तैयार पोलिन्टामा घर बनाइएको विविधताको स्थिरता छैन तर काम गर्नेछ र भयानक समयभर हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 27 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 595 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |