यहाँ घन स्टिकहरू सार्नको लागि एक सजिलो विधि हो। घन स्टिकहरू शीर्ष वा तल्लो दौरका भागहरू हुन् जुन विशेष मेसिनमार्फत चलिरहेको छ। घन स्टेक ओभरस्कुक नगर्नुहोस्! यसले सम्पूर्ण परिवारको लागि द्रुत र सजिलो भोजनको लागि बनाउनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 बीफ क्यूबेड स्टेक
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- Worcestershire सॉस , स्वाद को लागि
यसलाई कसरी बनाउने?
- पाम वा तपाईंको मनपर्ने गैर-छडी पकाउने स्प्रेको साथ पाक डिस स्प्रे गर्नुहोस्।
- क्यूब्ड स्टेक टुक्राहरु मा फेंक र नमक, काली मिर्च र Worcestershire सस संग मौसम।
- 375 एफ ओवनमा राख्नुहोस्।
- 15 मिनेट पछि, टुक्राहरू घुमाउनुहोस् र अर्को 15 मिनेट पकाउनुहोस्।
अन्य बीफ खाना खाने व्यञ्जन तपाईं प्रेम गर्नुहुन्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 61 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 25 मिलीग्राम |
| सोडियम | 94 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 8 जी |