तपाईंका छोराछोरी फिनल्याण्डको "स्लिप गरिएको कान" को संस्करणमा खडा हुनेछन्। हृदयमा बन्सहरू ब्राउन शुगर र दालचीनीसँग भरिएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- पेस्ट्रीका लागि:
- 1 कप लुकेदार दूध
- 4 tbsp। पखाला मक्खन (कोठाको तापमान)
- 1 pkg।
- सूखी खमीर (2 1/4 टेस्प।)
- 1/2 कप शर्करा
- 1 चम्मच। नमक
- 1 tbsp। हृदयघाती (ताजा मैदान)
- 1 पीटा अण्डा (प्लस 1 बटुवा अन्डा अन्तिम फ्लाईजको लागि)
- 4-5 कप सबै उद्देश्यको आटा
- गार्निश: मोतीको लागि मोती चीनी वा चट्टान शर्करा
- भरने को लागी:
- 1/4 कप मक्खन (पिघलिएको)
- 3/4 कप प्याला भूरी शर्करा
- 2 हेल्पिंग tbsp। दालचीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो ठूलो कटोरामा दूध मिलाउनुहोस्, 4 टिबी। पखाला मक्खन, खमीर र चिनी। खमीर बुलबुला सुरु नभएसम्म 10 मिनेट बस्न अनुमति दिनुहोस्। नमक, लोभ, र पीडाको अनुहारमा हिउँद, त्यसपछि आटा कटोराको छेउबाट टाढा टाढा टाढा टाढा 4-5 कप चारामा हलचल। यदि एक मिक्स-मिक्सर प्रयोग गर्दै, आटा हुकमा स्विच गर्नुहोस्; स्तर 3 या 4 मा 7 मिनेट को लागि घुमाए । यदि हातले घटेको छ भने आटा काम नगरेसम्म यो हल्का, चम्किलो छ, र यसको अधिकांश रगतले हराएको छ। एक छेउमा राखिएको कटोरामा राख्नुहोस्, तौलियासँग लुगा वा लुगा लगाउने, र 1 घण्टा बढ्न वा दुबै पछाडि बढाउन अनुमति दिन्छ।
- आटा ढोका, त्यसपछि दुई बराबर हाल्छन्। प्रत्येक आधा 8x14 आयतमा रोल गर्नुहोस्; पखाली मक्खनमा प्रत्येक आधा ब्रश गर्नुहोस् त्यसपछि ब्राउन शुगर र दालचीनी संग छिटो। लामो पक्षबाट सुरु हुँदै, प्रत्येक आधा एक लामो "साँप" मा रोल; एक तेज चाकू संग, हरेक 2 इन्च 7 त्रिकोण रोल (14 कुल) को विकर्ण कटौती गर्दछ।
- प्रत्येक रोल प्लेस गर्नुहोस्, बिर्सेको कुकीज पानामा माथि जानुहोस्, त्यसपछि कान-आकार रोलहरू बनाउन प्रत्येक टिप थिच्न औंला वा चम्मच प्रयोग गर्नुहोस्। सफा तौलहरूसँग आवरण गर्नुहोस् र दोहोरी सम्म बढ्न अनुमति दिनुहोस्।
- पूर्वोत्तर ओवन 400 डिग्री एफ। प्रत्येक रोल पीडा अण्डा संग, मोती चीनी संग छिद्र, र 10-15 मिनेट को लागि केन्द्र रैक मा सेंकना, या सुनहरा भूरे सम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 181 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 34 मिलीग्राम |
| सोडियम | 285 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |