ग्लुटेन-फ्रि, शर्कुश्री ब्राउन चावल फ्लोर Muffins नुस्खा व्यभिचार Ener-G फूड्स। यी ग्लुटेन फ्रि muffins थोडा मीठापनको लागि कुखुराको रूपमा स्प्लेडा प्रयोग गर्दछ, त्यसैले तिनीहरू शर्क-मुक्त र ग्लुटन-मुक्त हुन्छन्। यो एक आधारभूत नुस्खा हो, त्यसैले केही अतिरिक्त टुप्पहरू थपेर बिस्तारै स्पुज गर्नका लागि निःशुल्क महसुस गर्नुहोस्, जस्तै पोषणको बीउ, नीलोबारी वा केही सूखे फल र नट। यो ग्लुटेन-फ्रि, चकलेट-फ्रि ब्राउन चावल फ्लोर Muffins नुस्खा व्युत्पन्न Ener-G फूडहरूको।
धेरै सकारात्मक समीक्षाहरूको साथ, यो एक सरल ग्लुटेन-मुक्त मफिन्स नुस्खा हो जुन तपाईं भरोसा गर्न सक्नुहुनेछ। मजा लिनुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप ब्राउन चावल आटा
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 4 चम्मच Splenda
- 1 अण्डा (पीटा)
- 1 चम्मच तेल
- 1 कप दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वोत्तर ओवन 350 डिग्री एफ।
- ह्याण्डलाई हराउनुहोस्। दूध र तेल जोड्नुहोस्। राम्रो सँगै मिलाउनुहोस्। बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस् र एक मिनेटको लागि 1 मिश्रणको मिश्रण गर्नुहोस्।
- हल्का तेलको मफिन टिन भर्नुहोस् 3/4 पूर्ण। ओवनमा 25 देखि 28 मिनेटसम्म स्थान दिनुहोस्।
यो मफिन नुस्खा चीनी-मुक्त, लस मुक्त र खमीर-रहित हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 128 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 23 मिलीग्राम |
| सोडियम | 112 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |