यो केक नुस्खा नमी, निविदा, र बनाउन सजिलो छ। यो भारी मात्रामा मसला छैन, त्यसैले कद्दीले चमक दिन्छ। केक राम्रो अर्को दिन खाएको छ, र वेनिला इमिंग संग फलाउन सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 ठूला अण्डाहरू
- 1 कप सब्जी तेल
- 1 (15 अक्टोबर)) कद्दीन शुद्ध
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 2 1/2 कप सबै उद्देश्य
- आटा
- 2 कप दाग
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच जमीन
- दालचीनी
- 1/4 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ।
- बकिङको लागि अट पकाएर गैर-लुका पकाउने स्प्रेको साथ 10 इन्च बन्डट प्यान कोट।
- एक ठूलो मिश्रण कटोरामा, अण्डा, सब्जीको तेल, कद्दू पनी, र मिश्रित सम्म वेनिला निकाल्दै whisk। आटा, चीनी, बेकिंग पाउडर, दालचीनी र नुन जोड्नुहोस् र सुचारू र राम्रोसँग मिल्दो सम्मको स्पट्युला संग हलचल।
- तयार बन्ड्ट प्यानमा ब्याटर राख्नुहोस्। 1 घण्टाको लागि बेक गर्नुहोस्, वा केक परीक्षक केन्द्रमा सम्मिलित हुनाले सफा बाहिर आउनेछ।
- 10 मिनेटका लागि प्यानमा कूलमा पूर्ण रूपमा तार तारमा ठिक गर्न उल्टाउने।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 548 |
| कुल मोटा | 32 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 22 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 113 मिलीग्राम |
| सोडियम | 282 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 62 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |