यो नुस्खा डेमी उत्पादनहरु संग तैयार आइसक्रिम वा जमे भएका योगर्स को एक स्वस्थ विकल्प हो, र बनाउन को लागी यति सजिलो छ! कुनै पनि पशु byproducts को बिना तैयारी, यो डेसर्ट नुस्खा पनि वेगान्स को लागि पनि राम्रो छ!
यो नुस्खाको लागि, म एव्वेक्ट इक्टेर प्रयोग गर्दछु, जो श्वेतसँग तरल सिरप हो तर यो ग्ल्यामिक सूचकांकमा कम छ। यदि एगवेर अमृत उपलब्ध छैन भने, महोदय, मेपल सिरप वा तपाईंको छनौटको अर्को तरल मिठाईलाई मुक्त गर्न महसुस गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 कप सोया दही (सादा, नाचिएको)
- 2/3 कप एव्वेटर अमृत (शीर्षक हेर्नुहोस)
- 1/4 कप काजू (पतला जमीन)
- 1/2 tsp। भेनि निकाल्नुहोस
- 1/4 टस्पेस। xanthan gum
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मिश्रण र सोया दही, एव्वेक्ट इक्टर, ग्राउण्ड काजू र वेइला निकाल्दै ब्लेंडर र प्रक्रियामा मिलाउनुहोस। गन्थन गम थप गर्नुहोस् र लगभग 30 सेकेन्डसम्म 1 मिनेट अधिक सम्म सुचारू सम्म प्रक्रिया गर्नुहोस्। एक उथली धातु प्यानमा राख्नुहोस् र फ्रीजरमा 1 घण्टाको लागि राख्नुहोस्।
2. फ्रिजबाट प्यान हटाउनुहोस् र थोडा जमेको मिश्रणलाई ब्लेंडरमा फर्काउनुहोस्। सुचारू सम्म प्रक्रिया गर्नुहोस्, मिश्रण फिर्ता प्यानमा राख्नुहोस्, र 1 घण्टा लामो समयसम्म फ्रिजमा फ्रिजमा राख्नुहोस्।
दोहोर्याउनुहोस्।
3. अन्तिम मिश्रण (मिश्रण को कुल 3 पटक मिश्रण गरिनु पर्छ), पनलाई फ्रीजरमा 30 मिनेटको लागि 1 घण्टाको लागि मज्जा लिन प्रतिस्थापन गर्नु अघि। फ्रीजरमा एरिटाइट कंटेनरमा राखिएको भण्डारण।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 321 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 54 मिलीग्राम |
| सोडियम | 151 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 17 जी |