कद्दी पाई सलाखहरूको लागि यो नुस्खा पट्टीको मौसममा एक नयाँ स्पिन राख्दछ जुन एकदम राम्रो हुन्छ। तिनीहरू डिब्बाबंद कद्दू , मसाले, र प्यारा कपाल दूध संग बनाइन्छ । सुनिश्चित गर्नुहोस् कि तपाईं मीठो क्यान्डयुक्त दूध प्रयोग गर्नुहोला र नबुझेको दूध होइन। यदि आत्माले तपाईंलाई उत्प्रेरित गर्दछ भने, आफ्नो पाकिएको कद्दू पनीलाई बदल्न मुक्त महसुस गर्दछ। म पनि plumped किशमिशहरू थप्न चाहन्छु।
24 सेवाहरू कद्दी पाई बारहरू बनाउँछ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/3 कपले दृढतापूर्वक खैरो रंगको शर्करा लगाए
- 1/3 कप दाग गरिएको चीनी
- 1/2 चम्मच दालचीनी
- 1 1/8 कप कटा अखरोट वा पेकान
- 6 औंस कोठा-मक्खन
- 2 ठूलो कोठा-कालो अण्डा
- 2 1/2 प्यान्ड डिब्बाबंद वा घरको कद्दू पनी
- 1 (14-उउन्स) क्यान्सर भएको दूध मिल्दछ
- 3 ठूला कोठा-सेतो अन्डा
- 2 चम्मच दालचीनी
- 3/4 चम्मच सबैस्पेस
- 1/4 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
क्रस्ट र माथिपुन बनाउन
- गर्मी ओवन 350 डिग्री एफ।
- एक मध्यम कटोरा मा, 2 कप को सबै-आकस्मिक आटा, 1/3 कप, गहिरो शर्करा, 1/3 कप दाग गरिएको शिर, 1/2 चम्मच दालचीनी र 1 1/8 कप कुरकुरा सम्मको कटाई कटाईको साथमा प्याक बनाइन्छ। त्यसपछि 6 औंस कोठा-मक्खन र जोड्नुहोस्। टुप्पोको लागि 1/4 कपको मिश्रण राख्नुहोस्। शेष सम्म, 2 ठूला कोठा को अंडा जोड्नुहोस र आटा रूप सम्म मिश्रण गर्नुहोस। 13x 9-इन्च अनग्रेड प्यानको तलमा पट।
भरिएको बनाउन
- एक ठूलो कटोरी मा, 2 1/2 कप कद्दीन पियरे, 1 3/4 कप मिठो कन्डेड दूध, 3 ठूलो कोठा-तापमान अन्डा, 2 चम्मच दालचीनी, 3/4 चम्मच सबैस्पिस , र 1/4 चम्मच नमक, राम्रो मिश्रण , र अपरिचित क्रस्ट मा डाल। आरक्षित ड्राई ड्राईपिंग संग शीर्ष। 350 डिग्री एफ। 45 मा 50 सेकेन्ड मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्।
ओवनबाट हटाउनुहोस् र तार रैकमा ठोक्नुहोस्। यो एक मिठाई मिठाई हो, त्यसैले सानो स्लाइसहरूले सादा सेवा गर्थे वा व्हीप्ड क्रीम संग राम्रो हुन्छ।
Recipe स्रोत: बारबरा Mikacich, Andiamo रेस्टुरेन्ट (अब बन्द), Sacramento, क्यालिफ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 215 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 96 मिलीग्राम |
| सोडियम | 111 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 5 g |