यसको सबैभन्दा आधारभूत अवस्थामा, टोफिन केवल चीनीको उच्च तापमानमा पकाइएको छ र छोटो र कडा बाँधिएको छ। यो नुस्खाले तपाईंलाई टाउकोमा पेश गर्नेछ, र यहाँबाट तपाईलाई थप नट वा अन्य स्वादको प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
नुस्खाको सिरकाले बन्द नगर्नुहोस् - मलाई विश्वास गर्नुहोस्, तपाईंले समाप्त उत्पादनमा स्वाद गर्न सक्नुहुन्न। केहि टफीको व्यञ्जनहरू (जस्तै यो एक) को कोर्ट वा कर्टारको क्रीम थप्न को लागी कल गर्नेछ। यी दुवै उत्पादन अम्लीय छन्, र चिनियाँ ठीकसँग उड्न मद्दत पुर्याउनुहोस् र सही क्रिस्टललाइन संरचना बनाउनुहोस्। तल रेखा: सिरका कैंडी स्वाद राम्रोसँग मदत गर्दछ। टफी पास गर्नुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप ब्राउन शुगर
- 4 tbsp। सेतो सिरका
- 1 कप पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
1. नक्सोस्क खाना पकाउने स्प्रे सँग लुगा वा पन्नीसँग लुकाएर 6x6 इन्च प्यान तयार गर्नुहोस्।
2. एक मध्यम सससेन मा चीनी र सिरका राख्नुहोस, र 1 कप पानी जोड्नुहोस। जबसम्म चीनीले भंग गरिसकेको हुनाले हलचल गर्नुहोस्।
3. मिश्रणलाई फोच गर्न अनुमति दिनुहोस्, त्यसपछि 3 मिनेटको लागि फोलो कवर र जारी राख्नुहोस्।
4. तापमान सम्म 285 डिग्री छ, वा नरम दरार चरण सम्म बन्द नगर्नुहोस् ।
5. तयार पानमा हाल्नुहोस् र यसलाई थोडा सेट गर्न दिनुहोस्।
6. चक्कु वा बेंच स्क्रैपर संग वर्गहरूमा चिन्ह लगाउनुहोस्। पूर्णतया कडा मेहनत गरौं।
7. एक वाटाइट कन्टेनरमा टुक्राहरू र भण्डारण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 26 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |