मार्बीन गाजरहरू बनाउन सजिलो छ, र गाजर केक वा कपकोकको माथिको मनमोहक देख्न सकिन्छ! तपाईं नुस्खा परिमार्जन गर्न सक्नुहुन्छ र गाजरको साइज आफ्नो आवश्यकताहरू अनुरूप गर्न फरक पार्छ।
तपाईं आफ्नो आफ्नै marzipan बनाउन सक्नुहुन्छ , वा यसलाई धेरै ठूलो किराना पसलबाट किन्न सक्नुहुन्छ। मार्बिजन प्रायः 7-औंस ट्यूबहरू (यहाँका लागि बोलाइएको मात्रा) मा आउछ तर तपाईले उपलब्ध भएकोमा आधारित अधिक वा कम प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 7 औंस मार्जिजान (1 रोल)
- 1 ड्रप रातो रातो रंग (वा बढी आवश्यक पर्दछ)
- 2 पहेंलो पहेंलो खाने रङ (वा बढी आवश्यक छ)
- वैकल्पिक: धुवाँको लागि पाउडरको बिरुवा
- वैकल्पिक: सजावटको लागि जडी बूटी को खाद्य sprigs
यसलाई कसरी बनाउने?
1. आफ्नो हात पाउनु पर्ने चीनी , वा प्लास्टिक के दस्ताने संग लुगा लगाउनुहोस्।
2. मर्किपन घुमाउनुहोस् जब सम्म यो थोडा नरम भएको छ। मर्किजनलाई डिस्कमा फ्ल्याट गर्नुहोस्, र रातो रातो रातो रातो रातो रातो रङको रातो रङ, पहेँलो 1 ड्रप र पहेंलो 2 पहेंलो पहेँलो। मर्किजनलाई बलमा राख्नुहोस् र आटा भरिएको रंग घुमाउन सुरु गर्नुहोस्, यदि वांछित थप खाना रङ थप्दै, मार्बिजन एक समान रंग हो।
3. सानो खण्डमा एक चौथाईको आकारमा आटा रोप्नुहोस्। आफ्नो हथियारहरू बीचको बलहरू रोल गर्नुहोस्, तिनीहरूलाई पतली ट्यूबमा लैजान्छ र एक छोटो पट्टि पार्नुहोस्, ताकि तिनीहरू गाजर जस्तै आकारको हो।
4. एक टूथपिक लिनुहोस्, यो गाजरमा तिरस्कार राख्नु, थोडा रचनाहरू सिर्जना गर्न टूथपेक्सको लम्बाईमा सबै क्षैतिज इन्डेन्टेशनहरू बनाउनुहोस्।
5. यदि चाहियो भने, गाजरको माथिल्लो पोकर छेदहरू, र गाजरको पत्तिको बोसोको जाडो घुसाउनुहोस्।
6. मार्बिजन गाजर एक वार्वा Tupperware कन्टेनरमा दुई हप्तासम्म भण्डार गर्नुहोस्, वा तीन महिनासम्म राम्ररी लिपटेको मार्बान गाजर स्थिर गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 5 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |