गुलाबका फूलहरू मात्र राम्रो स्वाद गर्दैनन्, उनीहरूले मुखलाई पनि तातो बनाउँछन्। एक गर्मीको गर्मीको दिन, एक लामो, गुलाब शरबतको ठुला गिलास साँच्चै तिमीलाई बन्द गर्न सक्नुहुन्छ। यो एक राम्रो तरिका हो यो एक गिलास ठंड दूध मा छ। स्वादिष्ट! यो नुस्खाले शरबतको लगभग 2 चिसो बनाउनेछ तर तपाईं पेय कम गर्न सक्नुहुनेछ यदि तपाईंलाई केहि कम मिठो मन पर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप गुलाबहरु पलायन (एक पेपर तौलिया मा राम्रो तरिकाले धोया र सूखा सूखे)
- 1 कप शर्करा
- 1/2 चम्मच
- हृदय रोग (पाउडर)
- 2 मध्यम नींबू (रसयुक्त, घोर)
- वैकल्पिक: 1 कप
- अनार रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मोर्टार र मोती मा गुलाब पंखुहरु को कुशलतापूर्वक कुचल र त्यसपछि गहिरो गिलास कटोरामा राख्नु। पेस्ट मा 1 कप उबलते पानी डालो र कर्णोम पाउडर जोड्नुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्, र रातभर हिँड्न अनुमति दिन्छ।
- बिहानै, एक धेरै राम्रो चलिरहेको छ।
- चीनी जोड्नुहोस् र भंग नभएसम्म हलचल गर्नुहोस् - गर्मी नगर्नुहोस्।
- जब चीनी भंग भयो, नींबू र अनार रस थप्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्। सिरप अब तयार छ र फ्रिजमा 3 देखि 4 दिनसम्म भण्डारण गर्न सकिन्छ।
- सेवा गर्न, केहि सिरप एक लंबा गिलास मा डाल, ठंडा पानी संग स्वाद को लागि मिश्रण र कुचल बर्फ जोड्नुहोस।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 511 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 89 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 130 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 5 g |