यो बीफ धीमी स्वादको लाल शराब रगत संग भुना भयो। लीन चक हात भुट्टा, शीर्ष राउन्ड, र नुस्खामा रस्सी भुट्टा प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप कटा हरित घंटी काली मिर्च
- 1/4 कप कटा प्याज
- 1/4 कप कटा क्यानरी
- 1/4 कप साइडर सिरका
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 3 चम्मच सब्जी तेल
- 1/2 कप रातो रक्सी, वा सेबको रस संग स्थानान्तरण
- 3 देखि 4-पाउन्ड शीर्ष गोल भुना, रडार भुना, वा एक दुबला चक हात भुट्टा
यसलाई कसरी बनाउने?
एक सानो कटोरा मा, चक भुना बाहेक सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्। एक गैर-प्रतिक्रियाशील प्यान वा ठूलो सीपलयोग्य प्लास्टिकको थलोमा रूस्ट राख्नुहोस्। भुइँमा र ढाल वा मुहर माथि खानुहोस्। 12 देखि 24 घण्टाको लागि प्रशीतन, कहिलेकाहीँ बदलियो।
भुनाको पनीमा भुइँमा राख्नुहोस्।
325 मा झन्डै 3 घण्टाको लागि, वा निविदा नभएसम्म रूट, खाली गरियो। कहिलेकाहीं अचम्मको साथ टाँस्नुहोस्।
6 देखि 8 सम्म सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
देश पोट रस्ट संग Sour क्रीम Gravy
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 454 |
| कुल मोटा | 20 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 173 मिलीग्राम |
| सोडियम | 555 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 63 g |