यो सारांशका पक्षहरूका लागि मेरो शीर्ष छनौट मध्ये एक हो जहाँ तपाईं व्यक्तिगत दिनको दिन हिलाउन चाहनुहुन्न। यो एक धेरै सरल नुस्खा हो कि क्लब सोडा संग एक दुई बोक्केहरु मात्र एक बोतल लिन्छ।
तरलहरू लोचि मदिरा र नीलो क्रेराओ हुन्, जुन एक आकर्षक फ्युज मिश्रणको लागि मिलाउँदछ। SOHO लागुन पंच एक शांत निलो लंगून जस्तो देखिन्छ जब मिश्रित र सही पंच कटोरा र सजावट संग एक चौंकाने प्रस्तुति हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप SOHO Lychee Liqueur
- 1 1/2 कप
- नीलो कोराकाओ
- 3 1/2 कप
- seltzer (या क्लब सोडा )
- गार्निश: सुन्तला स्लाइस
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो पंच कटोरामा अवयवहरू मिलाउनुहोस्।
- नारंगी स्लाइसको साथमा राम्रो र ठुलो ठोक्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 527 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 26,112 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 73 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |