यो उन व्यञ्जनहरु मध्ये एक हो जुन मेरो हात मा धेरै सानो खाना थियो र स्टोर को यात्रा गर्न जस्तै महसुस गरेन को बारे मा आयो! मेरो नंगे फ्रिजको नतिजा एक थाई मूंगफली सस संग एक साधारण गाजर डिश थियो। मैले यसलाई एक साइड डिशको रूपमा भर्खरै भरिएको छु, तर तपाईं यसलाई एक थाई करी वा पूर्ण भोजनको लागि एक सम्पूर्ण अन्नसँग जोड्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच तेल
- 3 चिसो पानी (वा Vegggie शोर, + 2 चम्मच)
- 1/2 पीला वा सेतो प्याज, कटा भयो
- 2 चम्मच सोया सस
- 3 चम्मच थाई मूंगफली चटनी (वा सलाद ड्रेसिंग)
- 1 tbsp सिरका (सेतो या सेब साइडर)
- 1 चम्मच लिम्बुको रस (चूना राम्रो छ, तर लेमन प्रतिस्थापन हुन सक्छ)
- 2 कप काटो गाजर
- वैकल्पिक: 1 चम्मच तिलको बीउ
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो कटोरा मा, मूंगफली चटनी, सोया सस, सिरका, पानी को पानी या भाइरस र नींबू को रस को साथ एक साथ मिश्रण गर्नुहोस।
- 3 चम्मच तेल र 3 चम्मच श्वेत वा पानीमा प्याजलाई थोडा नरम बनाउनुहोस्।
- गाजर, आवरण थप्नुहोस्, र 3-5 मिनेटमा उकालो गर्नुहोस्। गाजरको नरम, प्रायः घिमिरे सम्म सम्म तापक्रम घटाउनुहोस्, सस मिक्स, आवरण जोड्नुहोस् र अर्को 5 देखि 7 मिनेट सम्म उकालो पार्नुहोस्।
- यदि आवश्यक छ भने तिलको बीज थप्नुहोस् र एक मिनेट थप गर्नुहोस्। यदि चाहेको वा चावल वा अन्य अनाजको सेवा गर्नुहोस्, र रमाइलो गर्नुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 164 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,366 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 33 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 5 g |