2007 को जुलाई मा जारी यूवी लेबोडोज वोदका लागि हस्ताक्षर पेय को रूप मा, यूभी गुलाबी फ्लामिंगो को खूबसूरती देखि रक्सी को प्रतिनिधित्व गर्दछ। यो शानदार ग्रीष्मको ककटेल पार्टीका लागि एकदम सही छ। यदि तपाईं सबै बाहिर जानुहुन्छ र फाईमिंगोहरूसँग तपाइँको पार्टीको विषयवस्तु चाहनुहुन्छ भने, तपाइँ निराश हुनुहुन्न। गुलाबी फ्लाइमिंग स्विट्जरल स्टिकहरू, ग्लासवेयर, नपकिन्सहरू र मनोरञ्जनका लागि तपाईंलाई अरू केही चाहिन्छ (पूर्ण प्रभावको लागि ती सबै क्लासिक लन गहना नबिर्सनुहोस्)। गुलाबी फ्लेमिङोको धेरै संस्करणहरू छन्, त्यसैले तपाईं आफ्नो बाशको लागि आफ्नो मनपर्ने खोज्न निश्चित हुनुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 भाग यूवी लेमोनदेड वोडका
- 1 भाग
- क्रेनबेरीको रस
- स्प्ल्याशको
- ट्रिपल सेकेन्ड
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
Recipe Courtesy: UV Vodka
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 280 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 35 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |