यो एक महान मिठाई किबाब हो जुन एक्लै वा आइसक्रीम संग सेवा गर्न सकिन्छ। यो ग्रील्ड अनानास नुस्खा पनि एक माई ताई जस्तै ककटेलहरू बढाउन प्रयोग गर्न सकिन्छ। तपाईं सिर्फ रम सम्म सीमित छैन, यदि तपाईं झुकाव हुनुहुन्छ भने तपाई टेबलको साथमा स्थानान्तरण गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 अनानास, 8 किनारामा काट्नुहोस्, त्यसपछि चौथो भागमा काट्नुहोस्
- 1/2 कप (120 एमएल)
- गाढा रम (वा टक्विला)
- 1/2 कप (120 एमएल) प्याला ब्राउन शुगर
- 1/4 कप (60 एमएल) हनी
- 1/4 कप (60 एमएल) सुन्तला रस
यसलाई कसरी बनाउने?
1. चिनियाँ भंग नभएसम्म रम, भूरा शर्करा, महारानी र सुन्तलाको रस सँग मिल्ने।
2. Preheat Grill।
यसका लागी, रम सॉस संग ग्रिल र टाँस्नुहोस्।
4. लगभग 10 मिनेटको लागि कुक केब्याब कुकुरहरू, कहिलेकाहीँ मोरङ र बर्खास्त।
5. गर्मीबाट हटाउनुहोस्, केही मिनेटको लागि ककटेल वा आइसक्रीमको साथमा सेवा गर्नु पहिले ठोल्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 131 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |