यो नीबू पुडिंग केकले स्वादिष्ट, हल्का मिठाईलाई धेरै नींबू स्वादिष्ट बनाउँछ। बिट हङकङले केकलाई नरम र चम्किलो बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच मक्खन
- 2/3 प्याला दाँत चर्को
- 1 चम्मच ग्रेटेड नींबू उत्तेजना
- 3 ठूला अण्डाहरू, अलग गरियो
- 3 चप्पलले सबै उद्देश्यको आटा
- 1 कप आधा आधा वा सारा दूध
- 1/2 कप ताजा नींबूको रस
- ड्यास नमक
- 1/8 चम्मच कसाई क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- ताप ओवन 350 एफ।
- मक्खन 8-इन्च वर्ग बेकिंग डिश वा 1/2-क्वार्ट सूफ्ले डिश।
- एक ठूलो मिश्रणमा कटोरामा, मक्खन, चिनी र लेमन जेस्ट सँगै लाइट र क्रीमलाई हराउँदछ। राम्रोसँग मिश्रित अण्डा व्यक्तिमा बिरालो गर्नुहोस्।
- आटामा हलचल; आधा आधा वा दूध र नीबूको रस थप्नुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रित तुरुन्तै बिर्नुहोस्।
- स्टेनलेस स्टील वा गिलास कटोरामा, फोम सम्मसम्म अण्डाको श्वेतलाई हरायो। तातो को नुन र क्रीम को ड्यास जोड्नुहोस; नरम चोटीहरूलाई पिटेको छ।
- बल्गेरिया मिश्रणमा अण्डा गोठालो लगाउनुहोस्। यदि धेरै कडा छ भने, श्वेतहरू पतली बल्टरमा एकदमै गाह्रो हुन गाह्रो हुनेछ।
- तयार पकाउने डिशमा नींबू पछाडि केक ब्याटर गर्नुहोस्।
- ठूलो प्यानमा बेकिंग डिश सेट गर्नुहोस्; लगभग 1 इन्च गहिराइमा बाहिरी पानीमा उबलते पानी डाल्नुहोस्।
- लगभग 35 देखि 45 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा बेक गर्नुहोस्, वा सेट र हल्का खारेज सम्म। केक सम्पन्न भएको बेला नीलो हलवाको केक बीचमा एक सफा चक्कु सफा गर्न सकिन्छ।
- प्यानबाट सेवा गर्न 15 मिनेटको लागि केक खडा गरौं।
- सिम्प्ट कन्फेन्सिनेजरहरूको शिरमा प्वाइन्ट वा स्प्रेको साथ नींबू हलवाको केक सेवा गर्नुहोस्।
- नींबू हलवा केक 6 कार्य गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 300 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 175 मिलीग्राम |
| सोडियम | 344 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 8 जी |