कुनै पनि अवसरको लागि बनाउन सजिलो नींबू केक। यो केक ले नींबू हलवा मिक्स र एक मीठो नीबूको रस को चमक संग नम र स्वादयुक्त बनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 अन्डा
- 1 प्याकेज (2-तहको आकार) पहेंलो वा मक्खन केक मिक्स
- 1 प्याकेज (4 सेयरिङ साइज) तत्काल नींबू हलवा मिश्रण
- 3/4 कप पानी
- 1/3 कप सब्जी तेल
- 1/3 कप नींबूको रस
- 2 कप sifted पाउडर चीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- कटोरा मिश्रणमा मोटो र नीलो रंगको रंगमा अण्डालाई हराउँदछ।
- केक मिक्स, सुक्खा पछाडिको मिश्रण, पानी र सब्जीको तेल थप्नुहोस्। 10 मिनेटको लागि बिजुली मिक्सरको मध्यम गतिमा बिर्नुहोस्।
- हटाउन सकिने तलको साथ एक अनियमित 10-इन्च ट्याबमा बल्ल बल्ल पार्नुहोस्।
- 350 एफ मा केक को बारे मा 50 मिनेट को लागि, या एक काठ को लेने या केक परीक्षक को केन्द्र मा डाला सम्म साफ आउछ।
- पनबाट तातो केन्द्रमा तातो हट केक (अझै पनि प्यान तलमा) हटाउनुहोस्।
- एक ससनी मा नींबू का रस र सिफल्ट पाउडर वाला चीनी को संयोजन गर्नुहोस र निरंतर हलचल को रूप मा एक फोडा ल्याउन।
- फोर्कको प्रयोग गरेर केकको माथिमा धेरै प्वालहरू घुमाउनुहोस्। माथिको बहावको तातो झील र केकको किनारमा फैलियो।
सम्बन्धित केक व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 22 9 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 90 मिलीग्राम |
| सोडियम | 28 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 3 जी |