Scallion kimchi एक लामो बाटो जान्छ, त्यसैले तपाईं हातमा राम्रो किमिची राख्न र आफ्नो कोरियाली खाना बाहिर जाने को लागि तयार बनाउन एक टन बनाउन छैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- जडहरू र सुझावहरू हटाइएका 2 पाउन्ड स्केलियनहरू, धोए र राम्ररी राम्ररी
- 1/4 कप माछा चटनी
- 2 एशियाई नाशपातीहरू, धोए, खुबै, कोरियो, र शुद्ध
- 5 लौंग लसुन, धोई, खुबै, र शुद्ध
- 1 इन्च अदरक, खुर्सानी र शुद्ध
- 2 कप कोच्चाकु (कोरियाई रातो काली मिर्च पाउडर)
- 2 चिसो तिलको बीउ
- 1.5 चम्मच शर्करा
- 1 चिसो चावल शराब सिरका
- 1 कप पानी
- 2 चिसो मीठो चावल आटा
यसलाई कसरी बनाउने?
- यदि स्केलियन अझै पनि तपाईंको धोकाबाट गीला छ भने त्यसपछि तिनीहरूलाई सुत्नुहोस्।
- एक ठूलो मिक्सिंग कटोरा मा, घोडाहरु मा माछा चटनी डालो, उनलाई राम्रो कोटिंग।
- लगभग 20 देखि 30 मिनेट सम्म बस्न दिनुहोस्।
- स्केलियनहरू बसिरहेका छन्, एक ससस्पटमा मध्यम मा, पानी र मीठो चावलको आटा मिलाउनुहोस्। धीरे हलचल।
- बुलबुले सम्म न्यानो गर्नुहोस्। गर्मी बन्द गर्नुहोस् र यसलाई छोटो पार्नुहोस्।
- आफ्नो शुद्ध नाशपाती, लसुन, र अदरक को एक मसाला पेस्ट बनाउनुहोस तिनीहरूलाई सबै साथसाथै राम्रोसँग मिलाएर।
- एक मिश्रण कटोरा मा, कोचुकारु, तिलको बीउ, शर्करा र सिरका संग तपाईंको सिसाईन पेस्ट संयुक्त। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
- जब मीठो चावल पेस्ट हुन्छ, यसलाई मसालेदार मसाले मिश्रण संग मिश्रण गर्नुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्।
- अब माछा चटनी मा स्केलियन मा यो संयुक्त सीजन को मिश्रण डालें।
- राम्रो तरिकाले र धीरे मिश्रण गर्नुहोस, सुनिश्चित गर्नुहोस कि घोटाले सॉस के साथ लेपित हैं।
- एक गिलास जार मा, आवश्यक हुँदा तह स्केलियन्स राख्नुहोस्। सानो गुच्छामा थप्न व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- बाँकी चटनीको साथ कवर गर्नुहोस्।
- ढोका ढक्कनमा पेंच र कोठाको कोठामा बस्न दिनुहोस्। केहि दिनको लागि कम्मी किण्वन दिनुहोस्।
- जब यो खाना तयार छ, फ्रिजमा पसल गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 94 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 513 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |