ग्रीक: τυρόψωμο, स्पष्ट teer-ROHP-so-mo
यो बनाउन को लागी एक सजिलो रोटी हो , र साथै खाना खाने सजिलो छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/4 कप आटा (सबै उद्देश्य)
- 1 कप पानी (तातो)
- 1 कप पनीर (फटा, टुक्रा)
- 1 प्याकेज
- खमीर (सुखा)
- 1/4 कप जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
एक मध्यम कटोरामा तातो पानी राख्नुहोस्, पानी मा खमीर छिटो र हलचल। जब यो बबल गर्न सुरु हुन्छ, आटा जोड्नुहोस् र काठको चम्मच (वा हातद्वारा) हलचल गर्न सुरु गर्नुहोस्। आटा लामो समयसम्म जैतूनको तेल जोड्नुहोस् र सुचारू हुन्छ। फटा पनीरमा काम गर, सबै भन्दा आटा वितरित नभएसम्म घुँडा हाल्नु भयो। आटा आवरण गर्नुहोस् र यसलाई 30 मिनेटको लागि आराम गर्न दिनुहोस्।
आटा हल्का तेलको कुची पानामा राख्नुहोस् र हातको पातहरूसँग फ्लैट गर्नुहोस्।
आटाको लगभग 1 1/4 इन्च भन्दा बढी हुनुपर्दछ। वर्गहरू र हीरा आकृतिहरूमा माथिको हल्का रूपमा स्कोर गर्नुहोस्। तौलियासँग आवरण गर्नुहोस् र आटा एक घन्टाको लागि उठाउन अनुमति दिनुहोस्।
Preheat ओवन 340 एफ (170C) सम्म।
लगभग 30-40 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्। यो तलल्लोमा र राम्रो तरिकाले माथि खानुपर्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 138 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 12 मिलीग्राम |
| सोडियम | 216 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |