ताजा asparagus एक हल्का, मलाईदार चटनी संग हल्का देखि सुरक्षित छ। सस एक सानो नींबू रस र डिजोन सरसफाई संग अनुभवी हुन्छ।
तपाईं यसलाई सजिलो राख्न सक्नुहुन्छ वा तपाइँ ससमा केही ह्याम थप्न सक्नुहुनेछ। मलाई कडा कडा मेहनतका अण्डाहरू पनि मनपर्छ।
यो पनि हेर्नुहोस्
10 मिनेट मा सरल भुना भयो एस्पेरगस
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड ताजा asparagus spears
- 1 चम्मच मक्खन
- 1 1/2 चम्मच सबै उद्देश्यको आटा
- 1/2 वटा कप चिकन भाइरस
- 1/2 कप आधा र आधा
- 2 चम्मच डीजोन सरसफाइ
- 1 चम्मच नींबू का रस
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 1/2 कप पकाएको diced हम, वैकल्पिक
- हार्ड पकाएको अण्डा, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एस्पारागसको कडा खण्ड बन्द गर्नुहोस्। कुक एरिराग्रास, 6 देखि 8 मिनेटसम्म कुरकुरा-निविदाको लागि सानो मात्रामा उबलते पानीमा राखियो । नाली। पकवान सेवामा एस्पारागस स्पियरहरू व्यवस्थित गर्नुहोस् र न्यानो राख्नुहोस्।
- कम गर्मीमा सानो साउसेन मा मक्खन पिउ आटा जोड्नुहोस्, सुक्सुन नगर्नुस्। धीरे - धीरे चिकन भाइरस र आधा आधामा हलचल। हाम थप्नुहोस्, यदि प्रयोग गर्नुहोस्। कुकुर, घिमिरे र बुलबुली सम्म, लगभग 1 मिनेट सम्म घिमिरे। सरस, मासुको रस, र काली मिर्च।
- यदि चाहियो भने, एरापरागसमा कठिन पकाएको अण्डाका स्लाइसहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्। चटनी एस्पारागसमाथि चट्याउनुहोस्। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
अधिक व्यञ्जनहरु
स्क्रेडोप एस्पेरगस कैदर्ड पनीर सससँग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 113 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 11 मिलीग्राम |
| सोडियम | 317 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 5 g |