यो स्वादिष्ट स्पेश्ड पेकान वा अखरोट नुस्खा एक ढिलो कुकरमा तयार छ। नयाँ दिनहुँ एक मुट्ठीमा टाँस्नुहोस् जुन दिनभरि उनीहरूको लपेट वा स्न्याक दिन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 16 औंस पेकान (वा अखरोट भागहरु)
- 1/2 कपले अज्ञात मक्खन पिघ्यो
- 1/2 कप पाउडर भयो
- 1/4 चम्मच ग्राउंड लौंग
- 1 1/2 चम्मच जमीन दालचीनी
- 1/4 चम्मच ग्राउन्ड अदरक
यसलाई कसरी बनाउने?
- अग्रिम 15 मिनेट अगाडि ढिलो कुकर घुमाउनुहोस्।
- तातो ढिलो कुकरमा, माछा र मक्खन सँगसँगै हलचल। पाउडर भएको चीनी जोड्नुहोस्, मिश्रण र कोट समान रूपमा हिसाब। कवर गर्नुहोस् र 15 मिनेटको लागि उच्चमा पकाउनुहोस्।
- कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस् र ढक्कन हटाउनुहोस्।
- कुकुर, बहिष्कृत, कहिलेकाँही घिमिरे, लगभग 2 देखि 3 घण्टा सम्म, वा नट कुरकुरा नरम संग लेपित हुन्छन्।
- नट एक कटोरामा ट्रांसफर गर्नुहोस्।
- अर्को सानो कटोरामा, मसाले मिलाउनुहोस्; पागल मा पागलपन, कोट समान रूप देखि उत्तेजित गर्दछ।
- सेवा गर्नु अघि राम्रो गरौं।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 403 |
| कुल मोटा | 39 जी |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 24 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 7 g |