तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड पेक्न भागहरु
- 1/4 कप पिघल मक्खन
- 1 चम्मच
- खुर्सानी को धुलो
- 1 चम्मच नमक
- 1 चम्मच सूखे तुलसी
- 1 चम्मच सूखे oregano
- 1 चम्मच सूखे थिम
- 1/2 चम्मच प्याज पाउडर
- 1/4 चम्मच लसुन पाउडर
- 1/4 चम्मच मिर्च केनी मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरू ढिलो कुकरमा मिलाउनुहोस्।
- 15 मिनेटको लागि कवर र HIGH मा पकाउनुहोस्।
- LOW मा जानुहोस् र 2 घण्टाको लागि कहिलेकाहीँ पकाउनुहोस्, खाली गर्न, पकाउन जारी राख्नुहोस्। नटहरू एक पाना पानामा र ठुलो पूर्णमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
(गिलास जारहरुमा प्याक र छुट्टी उपहार को लागि धनुष संग सजावट)
यो पेन नुस्खा क्रिसन द्वारा पोस्ट गरिएको थियो
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 600 |
| कुल मोटा | 62 g |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 33 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 40 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 7 g |