एशियाली आँसूहरू कच्चा खाएपछि कुरकुरा र पूर्ण रसिया हुन्छन्। तिनीहरूले यो एशियाई पर्स क्रिसको रूपमा राम्रो तरिकाले पकाउँथे। कुनै पनि नाशपातीले यस नुस्खामा काम गर्नेछ - एन्जौ नाचहरू र बोस्स्क नाशहरू विशेष रूपमा पाकका लागि राम्रो हुन्छन्। एक बिट ग्याम मसला र न्यानो दिग्गजले यो कुरकुरालाई सानो मसालेदार किक दिन्छ, तर यसलाई छोडेर निस्कन निस्किंदैन र आफ्नो ठाँउमा दालचीनी प्रयोग गर्नुहोस् यदि तपाईं (वा तपाईंको मसाला रैक) यति झुकाव हो। त्यसैगरी, सम्पूर्ण गेहूंका पेस्ट्रीको आटाले गहिरो, पोषक नोट थप्दछ, तर अलि-अलोनको आटाको बराबर मात्रा वा लुगा लगाइन्छ।
सबै फल क्रिसपीसहरू जस्तै, यो आइसक्रीम वा व्हाइड क्रीमको साथमा माथि वा साथमा स्वादिष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 एशियन नाशपाती (वा अन्जु, बोस, वा कमिस नाश)
- 1 टेस्पन सेब साइडर सिरका
- 3/4 कप ब्राउन शुगर, विभाजित
- 1/4 चम्मच गेम्स मसला
- 1/4 चम्मच ग्राउंड क्यान्सम
- 1/4 चम्मच ग्राउन्ड अदरक
- 1/8 चम्मच जमीन को लौ
- 1/8 चम्मच ठीक समुद्री नमक
- 1/2 कप आटा
- 1/2 कप पुरा गेहूं पेस्ट्री आटा
- 6 चम्मच मक्खन, सानो टुक्राहरु मा काट
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वोत्तर ओवन 375 डिग्री एफ। क्वार्टर, कोर, पिक्सेल, र चीओटा नाशपाती। एक ठूलो कटोरीमा नाशपाती राख्नुहोस् र सिरका सँग टाँस्नुहोस्। 1/4 कप ब्राउन शुगर, मसाले, र नुन जोड्नुहोस् र राम्रोसँग जोड्नुहोस्। नाशपातीहरू 2-क्वार्ट पकाउने डिशमा र अलग गर्नुहोस्।
- एक मध्यम कटोरा मा, फट को मिश्रण, र शेष 1/2 1/2 कप ब्राउन शुगर। मक्खन र कटौती वा आटा मिश्रणमा काम मक्खन थप्नुहोस् (यो तपाईंको औंलाहरू, एक पेस्ट्री कटर, वा काँटाबाट) गर्न सकिन्छ। ध्यान दिनुहोस् कि तपाईं यस मिश्रण को खाना प्रोसेसर मा केहि पल्ट धेरै प्रभाव पल्स गर्न सक्छन्।
- नाशपातीको मिश्रणमा आटा मिश्रण फैलाउनुहोस्। जबरजस्ती केन्द्र फल मिश्रण बुलबुला हुन्छ र माथिल्लो खरानी र स्वादिष्ट देख्न सकिन्छ, लगभग 40 मिनेट। कम्तीमा 10 मिनेट अगाडि सेवा गरौं। न्यानो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 354 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 23 मिलीग्राम |
| सोडियम | 398 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 62 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 3 जी |