यो सरल नुस्खाले पतनको उत्तम स्वादलाई कब्जा गर्दछ। अदरक नाशपाती चिकन एक skillet मुख्य डिश नुस्खा हो कि ताजा अदरक को जरा, प्याज, र कटा भयो नाशपाती संग छाला रहित चिकन छातीहरु। चिकन छाती छिट्टै खाना पकाउँछ, र त्यसो आँसुहरू बनाउँदछ, यो डिश तयार पार्दै छिटो बनाउँदछ।
नाशपातीहरू एक अद्भुत मीठे नोट जोडिएको डिशमा कि मसालेदार अदरक र मीठो प्याज पूरै जोड्छन्। तातो पकाएको चामल वा पास्ता मा यो डिश सेवा गर्नुहोस् अद्भुत सस हल्लाउन।
यो सुनिश्चित गर्नुहोस् कि तपाईं चिकन छातीहरू किन्नुहोस् जुन यो नुस्खाको लागि कम्तीमा 1/2 पाउन्ड हो। ठूला छातीहरू ठूला कुखुराबाट आउँछन् र ढिलो रूपमा पकाउन सकिन्छ, ढिलो कुकर वा घण्टापछि घण्टाममा, निविष्ट हुन।
हरियो वा फल सलाद र केहि टोस्टेड रोटी लसुनको साथमा समातेर यो सरल पतन खानाको लागि उत्तम पूरक हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 बेकार, छाला बिना चिकन छाती
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- 1/4 कप फला
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 2 चम्मच मक्खन
- 1 चम्मच ताजा मिनिड अदरक रूट
- 1 प्याज, कटा भयो
- 1 कप चिकन भाइरस
- 2 नाशपाती, खुट्टा र कटाई
यसलाई कसरी बनाउने?
1. नमक र काली मिर्चको साथमा चिकन छाला छिटो र आटामा प्रत्येकलाई डुब्छ।
2. भारी कुखुरामा, मध्यम तापक्रममा जैतूनको तेल र मक्खन मिलाउनुहोस्।
3. फोमय हुँदा, चिकन जोड्नुहोस्; दुवै पक्षमा खैरो तर मार्फत खाना पकाउनुहोस्, लगभग 5 मिनेट कुल। प्लेटमा चिकन हटाउनुहोस्।
4. मध्यम देखि उच्च को लागि पैन को तहत गर्मी को वृद्धि; अदरक रूट र प्याज डिलप्पिंगमा कुखुरामा बाँकी राख्नुहोस्। कुकुर र टेलिभिजन सम्म 4-5 मिनेटमा हलचल।
5. प्यासमा चिकन भाँडा थप्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्।
6. कुखुराको टुक्राहरूसँग कुखुरामा कुखुरा फर्काउनुहोस्; मध्यम कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस्।
7. 6-10 मिनेटको लागि सिम्मर वा चिकन सम्म पकाइएको हुन्छ र चटनी थोरै मोटो हुन्छ। कुकुर वा तातो पकाएका चावलहरूमा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1369 |
| कुल मोटा | 78 जी |
| पागलिएको बोसो | 23 जी |
| असंतृप्त फैट | 32 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 42 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 803 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 134 g |