क्लोवर क्लब ककटेल उन क्लासिक्स मध्ये एक हो जुन हरेक मलजल विशेषज्ञ को रिटोरोयर मा रहन को लागी चाहिए। पुरानो वाल्डोर्फ-अस्टोरिया बार बुकको अनुसार पेय पहिलो पटक फिलाडेल्फियामा बेल्वेवे-स्ट्रैटफोर्डको पट्टीमा बनाइएको थियो, एक लोकप्रिय "क्यूकर सिटीको" साहित्यिक, कानुनी, वित्तीय, र व्यापारिक रोशनी "को लागि बाहिर निस्किएको थियो।
आज राणाबेरी सिरपको ठाउँमा ग्रेनाडिन प्रायः प्रयोग गरिन्छ। तर, म गैरी रेगानसँग सहमत छु कि यो ज्योति मिक्सोलोजीमा जब उनले रास्पबेरी सिरपको प्रयोग गरेकी थिइन् किनभने "यो पेय बिना कुरा गर्ने कुरा होइन"।
यस पेयमा अन्य आवश्यक घटक अण्डा सेतो हो किनकि यसले राम्रो परिष्करणको स्पर्शको लागि पेयमा ठूलो फोम थप्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- gin
- 3/4 औंस नींबूको रस
- 1/4 औंस
- ऐसेलुको रस
- 1
- अण्डा सेतो
- 1 चम्मच शुगर
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइस क्यूबहरूसँग अवयवहरू राख्नुहोस्।
- बलियो रूपमा हिलाउनुहोस् (सामान्य भन्दा बढी अण्डा र चिनो मिलाउन)।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 20 9 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 61 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |