अन्तिम शब्द ककटेल एक क्लासिक हो जुन विश्वासको समयमा विकसित भएको छ। यदि यो मामला हो भने, यो "सूखे" बाहिर आउनु राम्रो पेय मध्ये एक हो। बाँकी कथा भन्छ कि यो डिट्रोट एथलेटिक क्लबमा विकसित गरिएको थियो। यो सबै टेड सचेयरको तलमा माथिको अनुसार हो र पावल कर्कर्क द्वारा द ककटेल इतिहासमा उद्धृत गरिएको छ।
चार सामाग्री को भागहरु को बराबर नुस्खा एकदम आसान छ, यद्यपि यो एक हुन सक्छ कि यो स्वाद को एक संकट गड समाप्त हुन सक्छ। तथापि, नतिजा एक शानदार पेय हो र एक वर्ष मा कि ककटेल मेनू मा केहि राम्रो विशेषताहरु देखेको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 औंस जिन
- 3/4 औंस लिम रस
- 3/4 औंस ग्रीन चार्टर्ट
- 3/4 औंस मर्सिचिन मदिरा
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइसक्रेसनमा अवतरण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 160 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |