तपाईं खट्टेको कचौरामा खरिद गर्ने बारेमा सोच्न सक्नुहुन्न, तर खट्टा क्रीमको अलि अम्लीय स्वभावले मासु निविदा गर्न मद्दत गर्दछ जब मोटाईले मौसममा सिजन गर्न मद्दत गर्दछ। यो भान्सा शराब सिरका र नीबूको रसबाट थप शक्ति हुन्छ र चिकन र पनि माछाको लागि उत्कृष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप / 120 एमएल खट्टा क्रीम
- 1/4 कप / 60 एमएल सेतो शराब सिरका
- 2 हरित प्याज (पतला कटाई)
- 2 चम्मच / 10 एमएल सरसफाइ पाउडर
- 2 चम्मच / 10 एमएल नींबू का रस
- 1 चम्मच / 5 एमएल अजगर नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम सामग्री वा ग्लास कटोरामा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्। Resealable प्लास्टिक बैगमा चिकन वा माछा राख्नुहोस्। उर्वरो माथि माथि भर्नुहोस्, सील थलो र फ्रिजमा राख्नुहोस्। 3-4 घण्टाको लागि समुद्री समुद्री चिकन र 30 मिनेटको लागि माछा।
- चिकन (वा माछा) पछि एकपटक चिसो वा पकाउने कुखुराले खाएको छ। यो मिश्रणले ढिलो कुकर चिकनमा राम्रो काम गर्दछ। केवल खट्टा क्रीमको 1/4 कप / 60 एमएल थप गर्नुहोस् र 4 मध्यम चिकन छातीहरू प्रयोग गर्नुहोस्। अचयनको सट्टा सर्टको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्। कुखुराको छातीमा कालो मिश्रण र 4-5 घण्टाको लागि कम खाना पकाउनुहोस्। यो उत्पादन र स्वादिष्ट, निषेध चिकन हुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 64 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 17 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,201 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |