एक धेरै रोचक मौसमी ककटेल , यो अदरक स्नैप मार्टिनी सबै स्वाद र मसाले को मसाले गर्दा हामी सर्दियों को ठंडे दिनों संग सम्बद्ध छ र एक अद्भुत काम को एक तरल रूप मा पसंदीदा छुट्टी को उपचार को रूप मा recreating। यो मास्टर मोजोलोजिस्ट, निक मोथोन (सन् 2004 मा उठाउने पुस्तकको लेखक) द्वारा बनाईएको थियो, जसले उत्कृष्ट रुपमा एक स्वादको एक ककटेलमा तह लगाएको छ।
अदरक स्न्यापमा, ग्रे गोइस ला पोयर वोडाले पिसाब, तातो अदरक, दालचीनी, लौंग र अल्सस्पेससँग एक समयमै, मनमोहक मार्टिनको लागि तपाईं कुनै जाडो पार्टीमा साझेदारी गर्न चाहानुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 भाग
- ग्रे गोस ला पोयर वोडा
- 1/2 भाग
- Disaronno Amaretto liqueur
- 1/2 भाग
- सरल सिरप
- 1/2 भाग गुलाब
- ताजाको 1/4 भाग मोटो स्लाइसहरू
- अदुवा
- पिचको
- दालचीनी
- क्लोवको चुरोट
- Allspice को चुरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
- ककटेल शिकारी को तल मा अदरक, गुलाब, सरल सिरप र मसाले; राम्रो छ।
- बर्फ र बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस्।
- शकर को बाहिर सम्म सशक्त हिलाओ र पसीना पकाइएको छ।
- तयार ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- अदरक संग गार्निश।
पकाउने शिष्टाचार: ग्रे गोस वोदका
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1282 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 293 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 7 g |