यो ताज़ा मोरक्को सलादले कटाई कोरेन संग कुरकुरा रोमन लट्टे को जोड दिन्छ। आफ्नो आफ्नै स्वादमा चीनी र सुन्तला फूलको पानी समायोजन गर्नुहोस्। सुन्तला सलाद चट्टानको रूपमा ठूलो हुनेछ, तर यदि तपाइँ चाहानुहुन्छ कि सलाद थप रसदार हुनुहोस्, वैकल्पिक सुन्तला रस समावेश गर्नुहोस्। व्यक्तिगत कटोरामा राम्रो ठोक्नुहोस्।
सलाद विशेष रूप देखि सुन्दर र स्वादिष्ट हो जब रक्त संतरेको मौसम मा हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप (हल्का पैक गरिएको) रोमानिन लेटी पत्तियां (आन्तरिक पत्तिहरु र मन मनपर्छ)
- 2 नेभिला सुन्तला (वा
- रगत सुन्तला )
- वैकल्पिक: 1 नारंगी बाट रस
- 2 चम्मचौं शताब्दी
- 1 1/2 चम्मच
- सुन्तला फूलको पानी
- 1 चम्मच नींबू रस
- नुन को चुरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
- Romaine लेटू पातहरू धो र सूखी, कुनै पनि पातलो सुझावहरू त्याग्ने।
- धेरै पतली स्ट्रिप्समा लेटी टुक्रा गर्नुहोस्।
- सुँगुरलाई खुट्टा पार्नुहोस्, कुनै अत्यधिक अत्यधिक पिथलाई स्क्रैप गर्नुहोस्, र सानो टुक्रा टुक्रा गर्नुहोस् वा सुन्तलाहरूलाई सानो टुक्रामा राख्नुहोस्।
- बिस्तारै टुक्रा र सुन्तलालाई चिनी, सुन्तला फूल, पानी, नीबू रस, नमक र सुन्तलाको रस संग।
- कम से कम एक घण्टा भन्दा पहिले सेवाको लागि सलाद छोप्नुहोस् र ठिक पार्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 53 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 52 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |