यो सरल नुस्खा मा, चिकन छाती बेकन, सूखे मासु र एक क्रीमयुक्त खट्टा क्रीम सॉस संग एक क्यासेलमा पकाइएको छ। यो एक स्वादयुक्त र लोकप्रिय चिकन संयोजन हो, व्यस्त दिनको लागि एकदम सही छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 चिकन छाती भाग्ने (बेकार, छाला रहित)
- 8 स्ट्रिप्स बेकन
- 1 कप खट्टा क्रीम
- 1/10 3/4 औंस
- मशरूम सूपको क्रीम (कन्डेड)
- 1 जाम सूखे मासु
- काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन 300 देखि 300 फिट (150 सी / ग्याँस 2)।
- एक चिकन स्तन आधा वरिपरि बेकनको 1 पट्टी लपेटो; बाँकी खट्टेहरूसँग दोहोर्याउनुहोस्।
- काटिएको च्याप्पा बीफको साथ एक ठूलो हल्का बटरकोट क्यासरोल वा बेकिंग डिश रेखा गर्नुहोस्।
- च्याप्पा बीफमा 8 वटा चिकन सेतो हाल्नुहोस।
- एक कटोरी मा खट्टा क्रीम र सूप मिलाएर राम्रो तरिकाले मिलाएर; कुखुरालाई खान्छन्।
- ताजा जमीनको काली मिर्च संग हल्का छिटो
- बिस्तारै उठाउनुहोस्, 300 घण्टामा 2 घण्टाको लागि, वा चिकन पकाएर र बेकन खतरनाक हुन्छ।
सुझाव सेवा गर्दै
- यो भोजन तातो पकाइएको चामल, पास्ता वा मासुको आलु संग स्वादिष्ट छ। भित्ता ब्रोकोली, हरियो सेम, वा एक सरल रोजा सलाद को एक डेश डिश थप्नुहोस्।
विविधता र सुझावहरू
- सूखे बीफको सट्टा, प्रत्येक चिकन स्तनको वरिपरि हामको पतली टुक्रा रोल गर्नुहोस्, त्यसपछि ह्यामको वरिपरि बेकन पट्टी लपेटो। रोलहरूमा सूप र खट्टा कण मिश्रण मिलाउनुहोस्, काली मिर्च संग छिटो र माथिका निर्देशनहरू पालना गर्नुहोस्।
- चिकन पनि 350 एफ (180 सी / ग्याँस 4) मा 1 1/2 घण्टाको लागि पकाउन सक्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1394 |
| कुल मोटा | 9 0 g |
| पागलिएको बोसो | 32 g |
| असंतृप्त फैट | 33 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 484 मिलीग्राम |
| सोडियम | 450 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 135 g |