यो ग्रील्ड आलु खालका लागि द्रुत र सजिलो विधि हो। यो पकवान गर्मीको बारबेक्यू वा सुपर बाउल पार्टनरहरूको लागि उत्तम छ। एक भाडा वा नीलो पनीर डुप्पस सस संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 मध्यम Yukon सुन (वा 8 सानो रस आलु, लामो समय सम्म मा कटौती)
- 1 कप / 240 एमएल छद्दा पनीर (टुक्रा)
- 1/2 कप / 120 एमएल
- खट्टा क्रीम
- 1 सानो प्याज (पतला diced)
- 4-5 स्लाइसहरू पकाएको बेकन (टुक्रिएको)
- 3 चम्मच / 45 एमएल मक्खन
- 1 चम्मच / 5 एमएल सूखे गुलाबी
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- एक सानो कटोरा मा जमीनी गुलाबी, मक्खन, नमक, र काली मिर्च।
- आलुको आधामा काट्नुहोस्। प्रत्येक आधाको केन्द्रलाई हटाउनुहोस्। 6-7 मिनेटको लागि माइक्रोवेवमा आलु राख्नुहोस्। तपाईंलाई यो ब्याचहरूमा गर्न आवश्यक पर्न सक्छ ताकि आलु छिटो पकाउँदछ।
- मक्खन मिश्रण संग आलु र आलु ब्रश।
- आलुहरू ग्रिल रकमा छाला माथि माथि राख्नुहोस्। 5 मिनेटको लागि ग्रिल, 3 मिनेटको लागि घुमाउनुहोस्, र ग्रिल गर्नुहोस्।
- पनीरहरूमा पनीर थप्नुहोस र 2-3 मिनेट थप थप खाना पकाउनुहोस्।
- ग्रिलबाट हटाउनुहोस्, र माथिल्लो बाक्लो बेकन, प्याज, र खट्टा क्रीम संग।
यो बस एक खेत या नीला पनीर डुप्लिकेट सस देखि स्वाद को थप फट संग स्वादिष्ट हो!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 374 |
| कुल मोटा | 26 जी |
| पागलिएको बोसो | 14 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 100 मिलीग्राम |
| सोडियम | 731 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 23 जी |