एक प्रसिद्ध Szechuan नुस्खा - नाम मा पो टोफु को रूप मा "pockmarked दादी माझ beancurd," को रूप मा अनुवाद को रूप मा पकवान आविष्कार गरेको पुरानो महिला को लागि को रूप मा अनुवाद गरिएको छ।
अधिक टोफू व्यञ्जनहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 पाउन्ड जमीन पोर्क
- 1 पाउण्ड नियमित टोफू (मध्यम दृढता)
- 1 लेक (वा 3 हरियो प्याज)
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 चम्मच चीनी काली नमकीन (
- कालीका सेमहरु , पनि चीनी कालो सेम भनिन्छ; वा स्वाद)
- 1 चम्मच मिर्च सेम पेस्ट (वा स्वाद)
- 3 चम्मच स्टक्स (चिकन भाइरस)
- 1 चम्मच cornstarch
- 2 चम्मच पानी
- 2 tablespoons
- हल्का सोया सस
- 1 ड्यास Szechuan मिर्च (या स्वाद)
- 2 देखि 3 चम्मचपंथी तेल (हलचल-फ्राइकिङको लागि, आवश्यक अनुसार)
- समुद्री जहाजको लागि:
- 1 1/2 चम्मच टेपियोका स्टार्च (कन्स्टस्टर्चलाई बदल्न सक्छ)
- 2 tablespoons
- सोया सस
यसलाई कसरी बनाउने?
- मज्जाको सामग्री मिलाउनुहोस्। लगभग 20 मिनेटको लागि समुद्री माटो पोर्क।
- 2-3 मिनेटको लागि 1/2 इन्च (1 सेमी) स्क्वायर क्युबमा टोफु (सेन दही) काट्नुहोस्, र ब्लान्च (उबलते पानीमा ड्रप गर्नुहोस्)। उबलते पानी र नालीबाट निकाल्नुहोस्।
- छोटो लीक वा हरियो प्याज छोटो लम्बाइमा।
- हीट डुक र तेल थप गर्नुहोस्। जब तेल तयार छ, मर्गीकृत पोर्क जोड्नुहोस्। रङ टाढा सम्मसम्म हल्का फेरी पोर्क। नमक जोड्नुहोस् र हलचल गर्नुहोस्। नमकीन कालो बीन्स जोड्नुहोस्। मासु संग राम्रोसँग मिश्रण गर्दा तक काली पकाउने संग सेमहरू मसा। मिर्च सेम पेस्ट जोड्नुहोस्, त्यसपछि स्टक, सेम दही, र लेक वा हरियो प्याज।
- गर्मी बन्द गर्नुहोस्। 3 - 4 मिनेटको लागि कुक
- खाना पकाउँदा, कन्नेस्टर्क , पानी, र सोया सस सँगसँगै मिलाउनुहोस् । ज्वरो जोड्नुहोस् र छिटो हलचल गर्नुहोस्। ताजा मैदान Szechuan मिर्च संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 46 9 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 49 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,021 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 45 g |