राइक आईकिंग सजावट जिंजरब्रेड घरहरू बाट चिनियाँ कुकीजहरूमा सबैको लागि छनौटको प्रतीक हो। यो नुस्खाले हिरो गोरेको स्थानमा मरिङ्गु पाउडरको लागि कल गर्दछ। तपाईं शिल्प स्टोर (जस्तै Michaels), पेटू भन्डार र विशेषता केक सजाय पसलहरूमा meringue पाउडर पाउन सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप पाउडरको शर्करा
- 3 चम्मच मिरर पाउडर
- 1 / 4-1 / 2 कप पानी (तातो)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक बिजुली मिक्सर संग पाउडर चीनी र मरिउउ पाउडरलाई हराउनुहोस्।
- तातो पानीको 1/4 कपमा बिरालो। यदि प्रतीक पर्याप्त छैन चिकनी, एक समय मा अतिरिक्त पानी, एक चम्मच थप गर्नुहोस् जब सम्म यो वांछित स्थिरता सम्म पुग्छ।
नोट: जिन्जरब्रेड हाउस सजावटको लागि , तपाईंको प्रतीक टूथपेस्टको निरन्तरता हुनु पर्छ। कुकीज सजावटको लागि, तपाइँ थोडा पतला इमिंग चाहानुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 103 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |