क्यान्डेड फूलहरू डेसर्टहरूका लागि सुन्दर सजावट बनाउन र एक वर्षसम्मसम्म पुग्न सक्दछ। यो कामले कम धैर्यता पाउँछ। यदि तपाइँ यसलाई एक मित्रसँग गर्नुहुन्छ भने यो अधिक चाँडै जान्छ। निम्न नुस्खाले केही फूलहरू कोट गर्नेछ, तर यदि तपाईंलाई आवश्यक छ भने दोस्रो ब्याच मिलाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप खाद्य फूल फूल (पनी र सूखे, दाल देखि अलग)
- 1 अतिरिक्त ठूलो अण्डा सेतो (कोठाको तापमानमा)
- 4 बत्ती पानी
- 1 कप शर्करा (
- उत्तम )
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो कटोरामा, पानी संग अण्डा सेतो मिलाउनुहोस् र हल्का रूपमा काँकिलो वा सानो व्हाइट संग बिच नदिनुस् सेतो केवल केहि बुलबुले देखाउँदछ। सुत्ने डिशमा चिनी राख्नुहोस्।
- एकै ओर एक फूल या पंखुली को पकडने, अन्य को साथ अंडा सफेद मा एक पेंटब्रश डुबकी र धीरे फूल को रंग को रंग। फूल या पंखुले पूर्ण रूपमा छोप्छ तर अत्यधिक रूपमा। चिनियाँ डिशमा प्यानलहरू होल्डिंग गर्दै, सजिलै दुवै पक्षमा सबै पक्षहरूमा चिरोइन छिर्न। मोक्सेड पेपरमा सुखा गर्न फूल वा प्यानल राख्नुहोस्। बाँकी रहेका फूलहरूसँग जारी राख्नुहोस्।
- फूलहरू पूरै सुत्न दिनुहोस्। तिनीहरू नमीको मुक्त हुनुपर्छ। यो वायुमंडलीय नमीको आधारमा 12 देखि 36 घण्टा लाग्न सक्छ। सुत्न चाँडो गर्न, तपाईं गोठालो फूलहरू रातो पायलट प्रकाशको साथ ओवनमा राख्न सक्नुहुन्छ, वा घेराबन्दीमा केहि घण्टाको लागि ढोका ढोकाबाट 150 डिग्री 200 डिग्री एफ।
- प्रयोग गर्न तयार नभएसम्म सुन्तला कन्टेनरहरूमा सूखे, मोटे भएका फूलहरू भण्डारण गर्नुहोस्। तिनीहरू एक वर्षसम्मसम्म रहनेछन्।
टिप्पणीहरू: सुझाव गरिएका फूलहरू सेब वा पाम फूलहरू, बान्ता फूलहरू, लिलैक फ्लोरेटहरू, गुलाब प्यानलहरू, सुगन्धित geraniums, वावासास, violets, जॉनी-कूद-अप, र pansy पंखुलाहरू समावेश छन्।
स्रोत: टेक्सास ए एन्ड एम बागवानी
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 25 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |