क्याम्पारी र सोडा एक महान एपिटिफ हो जुन बिना स्वाद को बाहिर स्वाद को बिना कड़वा कैम्पारी को प्रदर्शित गर्दछ। चट्टानमा क्याम्पारीको साथ, यो सरल सोडा पेय इटालियन आत्माको सेवा गर्ने हस्ताक्षर तरिकाहरू मध्ये एक हो।
यो साधारण नुस्खाको बारेमा सुन्दर भाग भनेको तपाईंले कम्बोलीको पूर्ण स्वादलाई लामो, तातो बनाउने प्रपत्रमा स्वाद पाउनुहुनेछ। फेरि, क्याम्परी एक अलग कडाई हो र सबैले यसलाई मजा लिनुको लागी, तर कहिलेकाहिँ यस्तो साहसी स्वाद संग, यो तपाईंको ताला तालिम लिनको लागि यो कुरा हो ।
यदि तपाइँ केहि चीज मीठा मनपर्छ भने, सोडाको लागि अदरक एलेलाई प्रतिस्थापन गर्ने प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- Campari
- 6 देखि 8 औंस
- सोडा पानी (वा गिलास भर्न आवश्यक छ)
- गार्निश:
- नींबू या चूने को किनारा
यसलाई कसरी बनाउने?
- क्याम्परी बर्फबाट भरिएको हाईबल गिलासमा राख्नुहोस् ।
- सोडा पानीको साथ शीर्ष।
- नींबू वा कागको पछाडि गार्निश।
क्याम्पारी र सोडा कति बलियो छ?
क्याम्पारी र सोडा एक सज्जन पेय हो र यही कारण छ कि यो एक रात को खाने देखि पहिले ककटेल बनाइन्छ। निस्सन्देह, तपाईंले सोचेको सोडाको राशि यो बलियो वा कमजोर बनाउनेछ। 5-औउन्स पेयको रूपमा, यो सही 7% एबीवी (14 प्रमाण) हो ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 31 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 0 g |