Satay माछा ग्रिल गर्न सबैभन्दा लोकप्रिय तरिका मध्ये एक हो। यो कुखुराको पतली स्ट्रिप्स मा बनाइने कबाबहरूमा प्रयोग गर्नुहोस् जुन उनीहरूको स्वादको अद्भुत संयोजन थप्न।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप / 120 एमएल सोया सस
- 1/2 कप / 120 एमएल सिरका (चावल रक्सी)
- 1/2 कप / 120 एमएल मूंगफली मक्खन (चंकी शैली)
- 1/3 कप / 80 मिलीलीटर सेलिन्ट्रो (कटा ताजा)
- 1 लेमन (रस, लगभग 1/4 कप)
- 2 चम्मच / 30 एमएल शहद
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर तिल तेल
- 1 चम्मच / 15 एमएल अदरक (ताजा ग्रेटेड)
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- वैकल्पिक: 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल सेनी
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै अवयवहरू जोड्नुहोस् जबसम्म राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
2. समुद्री किनारमा लगभग 3 दिन फ्रिजमा एक वाटाइट कन्टेनरमा छोटो समयको लागि समुद्री जहाज भण्डारण गर्न सकिन्छ। सबै माछा र समुद्री खानामा राम्रो काम गर्दछ। टुक्रा काटेर 1 इन्च क्यूबमा लगभग 1 घण्टाको म्यानाइड समय हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 91 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 545 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |