यो कसरी स्वादहरूको संयोजनको लागि हो? काजुन सिजनिंग संग Teriyaki सस। यो चिकन स्यान्डविचले यो सबै केहि वास्तविक उर्जा समावेश गर्दछ। ग्रीष्मका खाना पकाउने र पकाउने घटनाहरूका लागि सही।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चिकन छाती (छाला बिना, बेकार)
- 8 स्लाइस बेकन (पकाएको)
- 4 स्लाइस पनीर (तपाईंको छनौट)
- 4 पत्तियां पट्टि
- 1 कप भुना भयो रातो काली मिर्च (पतली स्ट्रिप्समा काट्नुहोस्)
- 1/4 कप
- teriyaki sauce
- 1/4 कप काजुन सिजन
- 4 टोस्टेड बन्स
यसलाई कसरी बनाउने?
1. पाउन्ड चिकन जनावरहरू लगभग 1 इन्च मोटाईमा। 2 बराबर टुक्राहरू काट्नुहोस्। काजुन सिजनको साथ चिकन रूबल र मध्यम गरम ग्रिलमा राख्नुहोस्। प्रति पक्ष लगभग 5 देखि 6 मिनेटको लागि ग्रिल वा आन्तरिक तापमान 165 डिग्री एफ। तेरियाकी सससँग ब्रश र ग्रिलबाट हटाउनुहोस्।
2. 1 चिकन टुक्रा, दुई स्ट्रिप्स, 1 टुक्रा पनीर, लेटीको र 1/4 कपको भुना भयो घण्टी मिर्चको साथ स्यान्डविचहरू समायोजन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1214 |
| कुल मोटा | 52 जी |
| पागलिएको बोसो | 18 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 9 |
| कोलेस्ट्रॉल | 244 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,424 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 0 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 91 g |