तपाईं आफ्नो रिटोटोयरमा धेरै चकलेट फ्रेडिङहरू हुन सक्नुहुन्न। यो तपाईं आफ्नो मिठास संग एक सानो ट्यांग चाहने समयका लागि हो। यो गाजरको केक , केला केक र पाउन्ड केकमा राम्रो छ। के तपाईं सोच्नु हुन्छ कि यो राम्रो क्यान्सर संग टाढा हुनेछ? म गर्छु।
कुनै चियाको साथ चकलेट फ्र्रेडिङको लागी, केवल राम्रो मीठापन, यो चकलेट बटरक्रीम फ्रस्टिङ कोसिस गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मक्खन (1 स्टिक, अनपल्ट, कोठाको तापमानमा)
- 3 कप पाउडर चीनी (वा आवश्यक छ)
- 2/3 कप unsweetened कोको पाउडर
- 1/3 कप खट्टा क्रीम
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस (शुद्ध)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मध्यम आकारको कटोरा मा मक्खन, चीनी, कोको पाउडर, खट्टा क्रीम र
एक इलेक्ट्रनिक मिश्रण संग वेनिला। अत्यन्त चम्किलो नभएसम्म मध्यम गतिमा हराउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 4 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 18 मिलीग्राम |
| सोडियम | 50 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |