यसले हल्का ढाकिएको चकलेट फ्रोस्टिङ बनाउँछ जुन चकलेट-यो धेरै अचम्म लाग्न सक्छ। यसले 2-तह 8 वा 9-इन्चको केकलाई ठुलो बनाउँछ।
यो चकलेट ब्रेकस्क्रिम फ्र्रोडिङ एक धेरै सरल वेनिला केक संग आश्चर्यजनक हुन्छ । कुनै पनि जन्मदिन, आमाको वा बुबाको दिन , वेलेंटाइन डे, वा वास्तवमा कुनै पनि अवसर, घरको बनाइएको केक भन्दा राम्रो मनाउँदैन। तर तपाई सधैँ एक कारण चाहिन्छ - कहिलेकाहीं यो सिर्फ केक छ राम्रो छ, तिमीलाई थाहा छ?
यस केक को परतहरू सुन्दर रूपमा सजिलै बिस्तारै जब प्लास्टिक लपेटोमा लिपि गरिन्छ, त्यसपछि फ्रीजर-प्रूफ जिपर शीर्ष थलोमा छापिएको छ। मलाई फ्रिजमा केक तहका एक जोडीहरू मनपर्छ जब मलाई एक अवसरको लागि बेग्लै समय छैन - तपाईं सबै चीजहरूमाथि महसुस गर्नुहुन्छ, भित्तामा पनि घरभित्र शासन गर्न सक्नुहुनेछ।
एक चिसो-चिसोको टुक्राको साथ चकलेट फ्र्रोडिङ्गको लागि, यो सजिलो खानुपर्ने चकलेट फ्र्रोस्टिङ कोसिस गर्नुहोस् (विशेष गरी पाउन्ड केक, गाजर कोक र मधु केकहरूमा राम्रो)।
मिस नगर्नुहोस् - अधिक मिठाई र व्यवहार
चकलेट वेनिला केक
चकलेट ब्लैकआउट केक
13 डेसर्ट दुवै वयस्क र बच्चाहरु लाई प्रेम गर्नेछन्
सर्वश्रेष्ठ नो-ब्याक चकलेटलाइ होस्ट कुकीहरू
चावल Krispies इमोजी व्यवहार गर्दछ
मेल खाने चकलेटसँग लेख्दै (यो बच्चाहरू एक केक सजावट गर्न सक्षम हुन को लागि एक राम्रो तरिका हो!)
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 औंस चकलेट (bittersweet या semisweet, कटाई या चिप्स)
- 2 मक्खन मक्खन (अज्ञात, कोठाको कोठामा)
- 3 कप पाउडर चीनी
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस (शुद्ध)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक तापक्रम कटोरामा चकलेट पिघ्न पानीको एक बर्तनमा निलम्बित वा डबल डुबाइमा। कोठा को तापमान मा आउन को लागी सेट गर्नुहोस्।
- एक मध्यम आकारको कटोरा कटोरेमा, मक्खन नभएसम्म बिजुली मिक्सर प्रयोग गरी उच्च गतिमा मक्खन र चिन्तालाई साथमा हराउनुहोस्। वेनिलामा हराउनुहोस्। ठुलो पिघल चकलेट थप्नुहोस् र भित्री नभएसम्म उच्च गतिमा अर्को मिनेटको लागि हराउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 30 9 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 12 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 41 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |