मलाई एक purist फोन गर, तर म मक्खन र क्रीम संग बनाइएको मेरो तितली फ्र्रेडिंग मन पर्छ। र यो तितली फ्र्रेडिंग नुस्खा बिल्कुल त्यहि सामाग्री संग बनाइयो (साथै केहि कन्फेक्शनर चीनी र वेनिला)। यो प्रयास गर्नुहोस्, र हेर्नुहोस् कि यदि तपाइँ सहमत हुनुहुन्न कि यो राम्रो तितली फ्र्रेडिंग रेसिङ हो जुन तपाईंले कहिल्यै स्वाद गर्नुभयो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मक्खन (कोठाको तापमानमा नरम)
- 1-2 1/2 कप शर्कु (कन्फेक्शनरको)
- 1 चम्मच वेनिला
- 1-2 चम्मच क्रीम (भारी)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक बिजुली मिक्सरको साथ, मक्खन र 1 कप को कन्फेक्शनरको कुकुरलाई घोर नगरी, लगभग 3 मिनेट। टाँस्नुहोस्, र चाँहि बढि थप चिन्ता थप्नुहोस्। मैले 1 कप सबैलाई आवश्यक छ, तर यदि तपाई मिठाई बटरक्रीम फ्रस्टिंग चाहनुहुन्छ भने, 2-1 / 2 कप को चीनीको प्रयोग गर्नुहोस्।
- वेनिला र 1 टिबी थप्नुहोस्। क्यान्सरको लागि क्रीम। राम्रो भयो। यदि फैलाउने फैलाउनको लागि निकै मोटो हुन्छ भने अर्को चम्मच क्रीम थप गर्नुहोस्।
Cupcakes र केकका लागि यो तितली फ्र्रेडिङ प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 460 |
| कुल मोटा | 24 जी |
| पागलिएको बोसो | 15 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 65 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 63 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |