फेटा पनीरको नमस्कार, टंग्मी स्वादले नींबू र जैतूनको तेल ड्रेसिङसँग राम्रोसँग मिश्रण गर्दछ। यो कुनै आश्चर्य छैन कि यूनानी सलाद यस्तो लोकप्रिय भान्सा हो!
कटा रोमाइन लेटूको बिस्तारमा क्लासिक ग्रीक सलादको यो संस्करणमा सेवा गरिन्छ। यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने रातो र हरियो पट्टि काट्नुहोस् प्रयोग गर्नुहोस्।
सम्बन्धित
घरमै बनाइएको क्राउटोन र ड्रेसिंगको साथ आधारभूत टोल भएको सलाद
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 मध्यम ककड़ी
- 1 ठूलो टमाटर
- 3 मुलाकात
- 1 सानो प्याज, पहेंलो वा रातो
- 1/2 घण्टी काली मिर्च
- 3/4 कप फटा पनीर क्यूब्स
- 1/2 कप पुरा पेटेड ब्ल्याक जैव (
- कालान्तता जैतून पारंपरिक छन्)
- 4 चम्मच अतिरिक्त कुंवारी जैतून को तेल
- 3 चम्मच नींबू रस
- 1 क्लोभ लसुन, दबाईएको वा पतले माइनर
- 1/2 चम्मच सूखे पत्ता अयगानगो वा लगभग 1 1/2 चम्मच ताजा अयगानो पातहरु
- रोमनाइन लेटीको 1 हेड, धोईएको, सूखे, काटा
- कोषेर नमक र ताजा जमीन काली मिर्च, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- यदि पिक्सेल मोटो हुन्छ भने ककड़ी खुट्टा पार्नुहोस्। यसलाई पतली राउन्डमा स्लाइस गर्नुहोस्। टमाटर र डोरीको स्टेम र कोर काट्नुहोस्। थोडाले मूली र प्याज टुक्र्याउँछ। घण्टी काली मिर्च स्ट्रिपमा राख्नुहोस्।
- ककटेल र टमाटर कटाई रिती र प्याज संग जोड्नुहोस्। Feta पनीर र जैतून थप्नुहोस्।
- एक सानो कटोरा मा जैतून को तेल, नींबू को रस, लहसुन, र अयगानो को संयोजन गर्दछ। मिश्रण गर्न हिसाबले वा whisk।
- नींबू र जैतूनको तेल मिश्रण संग सब्जहरु टान्नुहोस्।
- सलाद मिश्रण संग कटा lettuce र शीर्ष संग व्यक्तिगत व्यक्तिगत सलाद कटोरे या प्लेटहरु। कोसर नुन र ताजा जमीन कालो मिर्च सँग हल्का छिटो।
3 देखि 4 सर्भरहरू।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
ठूलो कटा टमाटर को बारे मा 1 कप कटा भयो अंगूर टमाटर या चेरी टमाटर को बदल्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 348 |
| कुल मोटा | 22 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 25 मिलीग्राम |
| सोडियम | 513 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 10 जी |