उत्सवको लागि यो चकलेटमा candied चेरी जोड्नुहोस्, वा फोड सादा छोड्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
क्रीम प्रलियन्स टूस्टेड पेकिन्ससँग
सजिलो चकलेट बोरोबोन ट्र्राफल्स
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप दाग
- 1 कप खट्टा क्रीम
- 2 चम्मच हल्का मकई सिरप
- 1/2 चम्मच
- नमक
- 2 चम्मच मक्खन
- 1 चम्मच
- वेनिला
- 1/2 कप कटा candied चेरी, रातो र / वा हरियो, वैकल्पिक
- 1/2 कप कटा अखरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
- मक्खन एक भारी मध्यम (2-क्वार्ट) सससेन।
- साउसेन मा चीनी, खट्टा क्रीम, मकई सिरप र नुन जोड्नुहोस्। चिनियाँ भंग नभएसम्म निरन्तर सङ्कलन गर्न कम गर्मीमा कुकुर।
- मिश्रण माथि मध्यम र मिश्रण फोल सम्म पकाउनुहोस्। खाना पकाउने, कहिलेकाँही कहिलेकाहीँ हिउँदमा 23 9 एफ कैंडी थर्मामीटर, वा सफबल * चरणमा जारी राख्नुहोस्।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- मक्खन र वेनिला जोड्नुहोस्; लुकवार्म वा लगभग 110 एफ सम्म ठोक्नुहोस्, त्यसपछि जबसम्म फोच क्रीम छ र लामो समयसम्म चमकदार हुँदैन। चेरी र अखरोटमा हलचल।
- फोडा मिश्रण एक तरितो 8 इन्च स्क्वायर प्यानमा राख्नुहोस्। त्यसपछि कडाँमा टाँस्नुहोस्।
- * सफ्ट बलको स्टेजको लागि परीक्षण गर्न: एक सानो मात्रामा सिरप ठुलो पानीको रूपमा बत्ती बन्छ, तर औंलाहरू (234 एफ देखि 240 एफ) सम्म उठाइदिन्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
सजिलो व्हाइट चकलेट चकलेट मार्शमेलो र पेकान्सको साथ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 76 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |