सुकेको क्यान्डसेन्ड दूध र चकलेट चिप्सले यी ट्रेलहरू तुरुन्तै तयार र सजिलो गर्न तयार बनाउँछ, र यदि उनी चाहिएको भए पनि केहि थप बोरबोन र कम वेनिला संग बनाइन्छ। तिनीहरू अविश्वसनीय रूपले समाधान गर्न सजिलो छन्, र पेकान, सादा चिनो भएको चिनो वा अपरिचित भएको कोकोआ पाउडरका साथ छनौट गर्न सकिन्छ।
अल्कोहल मुक्त ट्रामहरूको लागि बोरबोन छोडेन नि: शुल्क लाग्छ। ट्रेलहरू स्वादमा समान छन् बोरबोनहरू बलहरू , तर वेनिला भिफाहरू बिना।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 गर्न सक्छन् (14 औंस) मीठो कंगन दूध
- 3 कप semisweet चकलेट चिप्स
- 1 tablespoon vanilla extract
- 2 चम्मच बोरबोन
- 1/2 देखि 3/4 कप पतला कटा पेकियन
- 1/2 कप दाग गरिएको शर्करा (वा नचिनेका कोकोआ, वा धेरै पतला कटा पेकान)
यसलाई कसरी बनाउने?
- चकलेट चिप्स संयोजन र कम गर्मी मा एक saucepan मा condensed दूध मीठा। गर्मी, घिसेर र सुत्न सम्म; गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- वेनिला, बोरबोन र 1/2 देखि 3/4 कप पेक्यानमा हिउँद। सानो कटोरामा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। 3 देखि 4 घण्टाको लागि आवरण र क्रिल, वा मिक्सचर फर्म हो।
- औंलाहरूसँग काम गर्दै, 1-इन्च बलहरूमा आकार; पतली कटा पेकान, चिनियाँ, वा छातीमा कोकोआमा रोल गर्नुहोस्। कम्तीमा 1 घण्टाको लागि ट्रे वा बेकिंग पानाको स्थानमा राख्नुहोस्, ढोका ढिलो पार्नुहोस्।
- यदि वांछित भएमा, प्रत्येक ट्र्रुल सजावटको सजाय गरिएको कागज वा पन्नी कपमा राख्नुहोस् र फ्रिजमा राख्नुको साथै फ्रिजमा कडा रूपमा कन्टिनर राख्नुहोस्। यी प्रशोधन गरिरहनुहोस्, कडा रूपमा ढाक्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1700 |
| कुल मोटा | 104 जी |
| पागलिएको बोसो | 41 जी |
| असंतृप्त फैट | 43 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 71 मिलीग्राम |
| सोडियम | 273 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 157 g |
| आहार फाइबर | 18 जी |
| प्रोटिन | 31 g |